22 247 27 57

Orizzonte Blu

Włochy | Kalabria | Tropea

ID hotelu: 4274

Orizzonte Blu znajduje się w odległości 1 km od plaży piaszczysta. Miasta położone najbliżej hotelu to Tropea (1 km) i Pizzo Calabro (18 km). Pozostałe miasta: Reggio Calabria (70 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada klimatyzację. W 3-piętrowym hotelu personel mówi po niderlandzku, angielsku, włosku i niemiecku. Mobilność również na urlopie jest zapewniona dzięki wypożyczalni rowerów, samochodów i motocykli. Hotel posiada czynny w sezonie basen i brodzik. W barze przy basenie dostępne są napoje orzeźwiające. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: lotnisko SUF (60 km), dworzec kolejowy (2 km) i jazda konna (15 km). W pobliżu hotelu znajdują się sklepy, informacja turystyczna, postój taksówek, placówka medyczna i supermarket.

Udogodnienia:

Hotel oferuje usługi prasowania, serwis pokojowy, sejfy, usługę budzenia, opiekę medyczną, pralnię i usługi opiekunki. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot.

Posiłki:

Śniadanie: kontynentalny. Goście mogą zjeść posiłek w restauracji.

Sport i Rozrywka:

W ramach aktywności hotel oferuje tenis stołowy. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: tenis i fitness. Najbliższe pole golfowe położone jest w odległości 40 km. Jeśli chodzi o wellness i zdrowie, hotel oferuje saunę, pokój do relaksu, masaże wodne i jacuzzi.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Visa, American Express i karta Eurocard/MasterCard. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty. Podatek płatne na miejscu.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Włochy

Republika Włoska to kraj leżący w południowej Europie, na Półwyspie Apenińskim. Tu każdy turysta znajdzie coś interesującego dla siebie. Pasjonatów sztuki zachwycą zabytki, których jest tu najwięcej na całym kontynencie, miłośnicy najnowszych trendów w modzie znajdą sklepy znanych kreatorów, amatorów dobrej kuchni ujmie sztuka przyrządzania potraw, a miłośnicy natury będą mogli napawać się wspaniałym krajobrazem, który jest inny w każdym z dwudziestu regionów Italii.

Stolica: Rzym

Powierzchnia kraju: 301 230 km²

Cesarstwo Rzymskie pozostawiło na w spadku prawo, drogi i wiele wspaniałych budowli. Rzymian w V wieku pokonali barbarzyńcy, potem zaczęły wyrastać klasztory jako centra kultury, a Wieczne Miasto zostało stolicą Chrześcijaństwa. Wznoszono kościoły, uniwersytety i powstawały republiki kupieckie. Kto miał pieniądze budował pałace, zamawiał obrazy i rzeźby – Włochy pełne są dziś arcydzieł. W 1864 roku kraj się zjednoczył, a w następnie podzielił na regiony. Bogata północ zachwyca porządkiem i utrzymaniem w dobrym stanie zabytków, a biedniejsze południe zaskakuje zniszczeniami i bałaganem. Obecnie Włochy to również piękne, dobrze zagospodarowane rejony turystyczne u wybrzeży Morza Śródziemnego i Adriatyku.