22 247 27 57

Quattro Fontane

Włochy | Rzym | Rzym

ID hotelu: 4272

Witamy Quattro Fontane w Rome. Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to Roma (0 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada klimatyzację. W 5-piętrowym hotelu personel mówi po hiszpańsku, francusku, włosku i angielsku. Mobilność także na urlopie zapewni wypożyczalnia motocykli, samochodów i rowerów. W pobliżu hotelu znajdują się informacja turystyczna, bary/restauracje, przystanek autobusowy, supermarket, postój taksówek, dworzec kolejowy, sklepy i dyskoteka. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: Fontana Di Trevi (600 m), lotnisko FCO (30 km), Pantheon (2 km) i Piazza Navona (2 km).

Udogodnienia:

Hotel oferuje usługi prasowania, pralnię, usługę budzenia, sejfy i serwis pokojowy. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot. Godziny pracy recepcji: 24.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: American Express, karta Eurocard/MasterCard i karta Visa. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Włochy

Republika Włoska to kraj leżący w południowej Europie, na Półwyspie Apenińskim. Tu każdy turysta znajdzie coś interesującego dla siebie. Pasjonatów sztuki zachwycą zabytki, których jest tu najwięcej na całym kontynencie, miłośnicy najnowszych trendów w modzie znajdą sklepy znanych kreatorów, amatorów dobrej kuchni ujmie sztuka przyrządzania potraw, a miłośnicy natury będą mogli napawać się wspaniałym krajobrazem, który jest inny w każdym z dwudziestu regionów Italii.

Stolica: Rzym

Powierzchnia kraju: 301 230 km²

Cesarstwo Rzymskie pozostawiło na w spadku prawo, drogi i wiele wspaniałych budowli. Rzymian w V wieku pokonali barbarzyńcy, potem zaczęły wyrastać klasztory jako centra kultury, a Wieczne Miasto zostało stolicą Chrześcijaństwa. Wznoszono kościoły, uniwersytety i powstawały republiki kupieckie. Kto miał pieniądze budował pałace, zamawiał obrazy i rzeźby – Włochy pełne są dziś arcydzieł. W 1864 roku kraj się zjednoczył, a w następnie podzielił na regiony. Bogata północ zachwyca porządkiem i utrzymaniem w dobrym stanie zabytków, a biedniejsze południe zaskakuje zniszczeniami i bałaganem. Obecnie Włochy to również piękne, dobrze zagospodarowane rejony turystyczne u wybrzeży Morza Śródziemnego i Adriatyku.