22 247 27 57

Villa Paradiso

Włochy | Jezioro Maggiore | Meina

ID hotelu: 4262

Witamy Villa Paradiso w Meina. Hotel położony jest tuż przy plaży piaszczysto-żwirowej. Miasta położone najbliżej hotelu to Stresa (12 km) i Arona (4 km). Pozostałe miasta: Milano (60 km). W 3-piętrowym hotelu personel mówi po włosku, angielsku, francusku i niemiecku. Do dyspozycji jest czynny w sezonie basen ze słodką wodą . Parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne bezpłatnie na plaży i na basenie. W pobliżu hotelu znajdują się informacja turystyczna, dworzec kolejowy, przystanek autobusowy i supermarket. Odległość od hotelu: Svizzera (60 km), lotnisko MXP (32 km), dyskoteka (4 km), Santa Caterina (60 km), jazda konna (8 km), Lago Di Orta (20 km), Isole Borromee (12 km) i sklepy (10 km).

Udogodnienia:

Hotel oferuje sejfy, usługę budzenia, usługi prasowania, serwis pokojowy i pralnię. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot.

Posiłki:

Śniadanie: kontynentalny, bufet. Goście mogą zjeść posiłek w jednej z 2 restauracji. Drinki można spożywać w barze w recepcji.

Sport i Rozrywka:

Aby aktywnie spędzać czas wolny, hotel oferuje tenis stołowy. Najbliższe pole golfowe położone jest w odległości 10 km.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Visa, karta Eurocard/MasterCard i EC. Karty kredytowe nie są akceptowane. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty. Podatek płatne na miejscu.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Włochy

Republika Włoska to kraj leżący w południowej Europie, na Półwyspie Apenińskim. Tu każdy turysta znajdzie coś interesującego dla siebie. Pasjonatów sztuki zachwycą zabytki, których jest tu najwięcej na całym kontynencie, miłośnicy najnowszych trendów w modzie znajdą sklepy znanych kreatorów, amatorów dobrej kuchni ujmie sztuka przyrządzania potraw, a miłośnicy natury będą mogli napawać się wspaniałym krajobrazem, który jest inny w każdym z dwudziestu regionów Italii.

Stolica: Rzym

Powierzchnia kraju: 301 230 km²

Cesarstwo Rzymskie pozostawiło na w spadku prawo, drogi i wiele wspaniałych budowli. Rzymian w V wieku pokonali barbarzyńcy, potem zaczęły wyrastać klasztory jako centra kultury, a Wieczne Miasto zostało stolicą Chrześcijaństwa. Wznoszono kościoły, uniwersytety i powstawały republiki kupieckie. Kto miał pieniądze budował pałace, zamawiał obrazy i rzeźby – Włochy pełne są dziś arcydzieł. W 1864 roku kraj się zjednoczył, a w następnie podzielił na regiony. Bogata północ zachwyca porządkiem i utrzymaniem w dobrym stanie zabytków, a biedniejsze południe zaskakuje zniszczeniami i bałaganem. Obecnie Włochy to również piękne, dobrze zagospodarowane rejony turystyczne u wybrzeży Morza Śródziemnego i Adriatyku.