22 247 27 57

Santa Lucia - Minori

Włochy | Kampania | Minori

ID hotelu: 4256

Santa Lucia - Minori w Minori posiada 35 pokoi i został odnowiony w 2011 roku. Plaża piaszczysto-żwirowejpiaszczysto-skalistej żwirowo-skalista znajduje się w odległości jedynie 50 m od hotelu, a miasto Amalfi oddalone jest o 4 km. Miasta położone najbliżej hotelu to Ravello (7 km) i Positano (16 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada recepcję i klimatyzację. W 3-piętrowym hotelu personel mówi po francusku, angielsku, niemiecku, hiszpańsku i włosku. Goście, którzy chcą być mobilni również na urlopie, mogą wypożyczyć samochód i motocykl. Płatne parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne na plaży. W pobliżu hotelu znajdują się placówka medyczna, sklepy, centrum miasta, przystanek autobusowy, supermarket, informacja turystyczna, bary/restauracje i postój taksówek. Odległość od hotelu: dworzec kolejowy (16 km), lotnisko NAP (60 km), Amalfi (4 km), Positano (16 km) i Ravello (7 km). Hotel posiada garaż i parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje serwis pokojowy, sejfy, pralnię, opiekę medyczną i usługę budzenia. Dostęp do Internetu w sali internetowej i bezprzewodowego poprzez hotspot. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

Śniadanie: bufet. Goście mogą zjeść posiłek w restauracji. Mały głód można zaspokoić w międzyczasie w barze szybkiej obsługi. Wieczorem odwiedź bar w recepcji.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: American Express, karta Visa i Diners Club. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty. Podatek płatne na miejscu.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Włochy

Republika Włoska to kraj leżący w południowej Europie, na Półwyspie Apenińskim. Tu każdy turysta znajdzie coś interesującego dla siebie. Pasjonatów sztuki zachwycą zabytki, których jest tu najwięcej na całym kontynencie, miłośnicy najnowszych trendów w modzie znajdą sklepy znanych kreatorów, amatorów dobrej kuchni ujmie sztuka przyrządzania potraw, a miłośnicy natury będą mogli napawać się wspaniałym krajobrazem, który jest inny w każdym z dwudziestu regionów Italii.

Stolica: Rzym

Powierzchnia kraju: 301 230 km²

Cesarstwo Rzymskie pozostawiło na w spadku prawo, drogi i wiele wspaniałych budowli. Rzymian w V wieku pokonali barbarzyńcy, potem zaczęły wyrastać klasztory jako centra kultury, a Wieczne Miasto zostało stolicą Chrześcijaństwa. Wznoszono kościoły, uniwersytety i powstawały republiki kupieckie. Kto miał pieniądze budował pałace, zamawiał obrazy i rzeźby – Włochy pełne są dziś arcydzieł. W 1864 roku kraj się zjednoczył, a w następnie podzielił na regiony. Bogata północ zachwyca porządkiem i utrzymaniem w dobrym stanie zabytków, a biedniejsze południe zaskakuje zniszczeniami i bałaganem. Obecnie Włochy to również piękne, dobrze zagospodarowane rejony turystyczne u wybrzeży Morza Śródziemnego i Adriatyku.