22 247 27 57

Sa Prata

Włochy | Sardynia | Budoni

ID hotelu: 4252

Sa Prata znajduje się w odległości 600 m od plaży piaszczysto-żwirowej. Miasta położone najbliżej hotelu to Tanaunella (10 m) i Budoni (2 km). Pozostałe miasta: Costa Smeralda (40 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada klimatyzację. W 1-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku i włosku. Do dyspozycji jest czynny w sezonie basen ze słodką wodą . Parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne za opłatą na plaży i bezpłatnie na basenie. Odległość od hotelu: lotnisko OLB (40 km), Parco Tavolara (15 km), Golfo Di Cagonone (35 km), dworzec kolejowy (40 km), dyskoteka (10 km), Costa Smeralda (40 km) i jazda konna (5 km). W pobliżu hotelu znajdują się przystanek autobusowy, postój taksówek, informacja turystyczna, supermarket i sklepy.

Udogodnienia:

Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot.

Posiłki:

Śniadanie: kontynentalny, bufet. Mały głód można zaspokoić w międzyczasie w barze szybkiej obsługi.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Visa i karta Eurocard/MasterCard.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Włochy

Republika Włoska to kraj leżący w południowej Europie, na Półwyspie Apenińskim. Tu każdy turysta znajdzie coś interesującego dla siebie. Pasjonatów sztuki zachwycą zabytki, których jest tu najwięcej na całym kontynencie, miłośnicy najnowszych trendów w modzie znajdą sklepy znanych kreatorów, amatorów dobrej kuchni ujmie sztuka przyrządzania potraw, a miłośnicy natury będą mogli napawać się wspaniałym krajobrazem, który jest inny w każdym z dwudziestu regionów Italii.

Stolica: Rzym

Powierzchnia kraju: 301 230 km²

Cesarstwo Rzymskie pozostawiło na w spadku prawo, drogi i wiele wspaniałych budowli. Rzymian w V wieku pokonali barbarzyńcy, potem zaczęły wyrastać klasztory jako centra kultury, a Wieczne Miasto zostało stolicą Chrześcijaństwa. Wznoszono kościoły, uniwersytety i powstawały republiki kupieckie. Kto miał pieniądze budował pałace, zamawiał obrazy i rzeźby – Włochy pełne są dziś arcydzieł. W 1864 roku kraj się zjednoczył, a w następnie podzielił na regiony. Bogata północ zachwyca porządkiem i utrzymaniem w dobrym stanie zabytków, a biedniejsze południe zaskakuje zniszczeniami i bałaganem. Obecnie Włochy to również piękne, dobrze zagospodarowane rejony turystyczne u wybrzeży Morza Śródziemnego i Adriatyku.