22 247 27 57

Corona d'Italia

Włochy | Toskania | Florencja

ID hotelu: 4245

Witamy Corona d'Italia w Florence. Dla Państwa komfortu hotel posiada klimatyzację. W 5-piętrowym hotelu personel mówi po hiszpańsku, francusku, niemiecku, włosku i angielsku. W pobliżu hotelu znajdują się dyskoteka, supermarket, postój taksówek, dworzec kolejowy i informacja turystyczna. Odległość od hotelu: St. Lorenzo Church (200 m), Duomo S.M. Fiore (400 m), lotnisko FLR (6 km), Ponte Vecchio (800 m) i Piazza Signoria/Uffizi (600 m).

Udogodnienia:

Hotel oferuje usługi prasowania, opiekę medyczną, pralnię, kantor, sejfy, serwis pokojowy i usługę budzenia. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot.

Posiłki:

Śniadanie: bufet. Drinki można spożywać w barze w recepcji.

Sport i Rozrywka:

Najbliższe pole golfowe położone jest w odległości 15 km.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: JCB, karta Eurocard/MasterCard, czeki podróżne, karta Visa i Diners Club. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty. Podatek płatne na miejscu.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Włochy

Republika Włoska to kraj leżący w południowej Europie, na Półwyspie Apenińskim. Tu każdy turysta znajdzie coś interesującego dla siebie. Pasjonatów sztuki zachwycą zabytki, których jest tu najwięcej na całym kontynencie, miłośnicy najnowszych trendów w modzie znajdą sklepy znanych kreatorów, amatorów dobrej kuchni ujmie sztuka przyrządzania potraw, a miłośnicy natury będą mogli napawać się wspaniałym krajobrazem, który jest inny w każdym z dwudziestu regionów Italii.

Stolica: Rzym

Powierzchnia kraju: 301 230 km²

Cesarstwo Rzymskie pozostawiło na w spadku prawo, drogi i wiele wspaniałych budowli. Rzymian w V wieku pokonali barbarzyńcy, potem zaczęły wyrastać klasztory jako centra kultury, a Wieczne Miasto zostało stolicą Chrześcijaństwa. Wznoszono kościoły, uniwersytety i powstawały republiki kupieckie. Kto miał pieniądze budował pałace, zamawiał obrazy i rzeźby – Włochy pełne są dziś arcydzieł. W 1864 roku kraj się zjednoczył, a w następnie podzielił na regiony. Bogata północ zachwyca porządkiem i utrzymaniem w dobrym stanie zabytków, a biedniejsze południe zaskakuje zniszczeniami i bałaganem. Obecnie Włochy to również piękne, dobrze zagospodarowane rejony turystyczne u wybrzeży Morza Śródziemnego i Adriatyku.