22 247 27 57

Palladium Palace

Włochy | Rzym | Rzym

ID hotelu: 4244

Witamy Palladium Palace w Rome. Dla Państwa komfortu hotel posiada klimatyzację. W 6-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku, francusku, hiszpańsku, włosku i rosyjsku. Mobilność również na urlopie jest zapewniona dzięki wypożyczalni motocykli i samochodów. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: dyskoteka (2 km), dworzec kolejowy (400 m) i lotnisko FCO (37 km). W pobliżu hotelu znajdują się przystanek autobusowy, placówka medyczna, postój taksówek i supermarket.

Udogodnienia:

Hotel oferuje sejfy, pralnię, kantor, usługę budzenia, serwis pokojowy i opiekę medyczną.

Posiłki:

Śniadanie: styl amerykański. Wieczorem odwiedź bar w recepcji.

Sport i Rozrywka:

Palladium Palace posiada saunę i masaże wodne. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: fitness. Najbliższe pole golfowe położone jest w odległości 8 km.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: JCB, czeki podróżne, karta Visa, euroczek, American Express, Diners Club i karta Eurocard/MasterCard. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty. Podatek płatne na miejscu.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Włochy

Republika Włoska to kraj leżący w południowej Europie, na Półwyspie Apenińskim. Tu każdy turysta znajdzie coś interesującego dla siebie. Pasjonatów sztuki zachwycą zabytki, których jest tu najwięcej na całym kontynencie, miłośnicy najnowszych trendów w modzie znajdą sklepy znanych kreatorów, amatorów dobrej kuchni ujmie sztuka przyrządzania potraw, a miłośnicy natury będą mogli napawać się wspaniałym krajobrazem, który jest inny w każdym z dwudziestu regionów Italii.

Stolica: Rzym

Powierzchnia kraju: 301 230 km²

Cesarstwo Rzymskie pozostawiło na w spadku prawo, drogi i wiele wspaniałych budowli. Rzymian w V wieku pokonali barbarzyńcy, potem zaczęły wyrastać klasztory jako centra kultury, a Wieczne Miasto zostało stolicą Chrześcijaństwa. Wznoszono kościoły, uniwersytety i powstawały republiki kupieckie. Kto miał pieniądze budował pałace, zamawiał obrazy i rzeźby – Włochy pełne są dziś arcydzieł. W 1864 roku kraj się zjednoczył, a w następnie podzielił na regiony. Bogata północ zachwyca porządkiem i utrzymaniem w dobrym stanie zabytków, a biedniejsze południe zaskakuje zniszczeniami i bałaganem. Obecnie Włochy to również piękne, dobrze zagospodarowane rejony turystyczne u wybrzeży Morza Śródziemnego i Adriatyku.