22 247 27 57

Pithaecusa

Włochy | Kampania | Ischia

ID hotelu: 4243

Witamy Pithaecusa w Ischia. Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to Ischia (4 km). W 2-piętrowym hotelu personel mówi po włosku, niemiecku i angielsku. Hotel posiada basen ze słodką wodą. W barze przy basenie dostępne są napoje orzeźwiające. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: SPA Garden Poseidon (7 km), SPA Garden Castiglione (2 km), dyskoteka (1 km), Aragona Castle (5 km) i lotnisko NAP (50 km). W pobliżu hotelu znajdują się postój taksówek, informacja turystyczna, supermarket i przystanek autobusowy.

Udogodnienia:

Hotel oferuje sejfy i usługę budzenia. Dostęp do Internetu w terminalach internetowych i bezprzewodowego poprzez hotspot.

Sport i Rozrywka:

Pithaecusa posiada solarium, jacuzzi i słoneczny taras.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Eurocard/MasterCard, karta Visa, JCB i Diners Club. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty. Podatek płatne na miejscu.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Włochy

Republika Włoska to kraj leżący w południowej Europie, na Półwyspie Apenińskim. Tu każdy turysta znajdzie coś interesującego dla siebie. Pasjonatów sztuki zachwycą zabytki, których jest tu najwięcej na całym kontynencie, miłośnicy najnowszych trendów w modzie znajdą sklepy znanych kreatorów, amatorów dobrej kuchni ujmie sztuka przyrządzania potraw, a miłośnicy natury będą mogli napawać się wspaniałym krajobrazem, który jest inny w każdym z dwudziestu regionów Italii.

Stolica: Rzym

Powierzchnia kraju: 301 230 km²

Cesarstwo Rzymskie pozostawiło na w spadku prawo, drogi i wiele wspaniałych budowli. Rzymian w V wieku pokonali barbarzyńcy, potem zaczęły wyrastać klasztory jako centra kultury, a Wieczne Miasto zostało stolicą Chrześcijaństwa. Wznoszono kościoły, uniwersytety i powstawały republiki kupieckie. Kto miał pieniądze budował pałace, zamawiał obrazy i rzeźby – Włochy pełne są dziś arcydzieł. W 1864 roku kraj się zjednoczył, a w następnie podzielił na regiony. Bogata północ zachwyca porządkiem i utrzymaniem w dobrym stanie zabytków, a biedniejsze południe zaskakuje zniszczeniami i bałaganem. Obecnie Włochy to również piękne, dobrze zagospodarowane rejony turystyczne u wybrzeży Morza Śródziemnego i Adriatyku.