22 247 27 57

Mahara

Włochy | Sycylia | Mazara Del Vallo

ID hotelu: 4242

Witamy Mahara w Mazara del Vallo. Hotel położony jest 2 km od plaży piaszczysto-skalistej. Dla Państwa komfortu hotel posiada klimatyzację. W 3-piętrowym hotelu personel mówi po włosku, francusku, hiszpańsku i angielsku. Goście, którzy chcą być mobilni również na urlopie, mogą wypożyczyć rower. Do dyspozycji jest czynny w sezonie basen ze słodką wodą i brodzikiem. Parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne za opłatą na plaży i bezpłatnie na basenie. W pobliżu hotelu znajdują się placówka medyczna, informacja turystyczna, dyskoteka, dworzec kolejowy i supermarket. Odległość od hotelu: lotnisko PMO (90 km).

Udogodnienia:

Hotel oferuje serwis pokojowy, usługi prasowania, sejfy, usługę budzenia, usługi opiekunki, pralnię i opiekę medyczną. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot.

Posiłki:

Śniadanie: bufet, kontynentalny. Drinki można spożywać w barze w recepcji.

Sport i Rozrywka:

Mahara posiada spa, łaźnię turecką, masaże wodne, pokój do relaksu, słoneczny taras i hammam.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Visa, karta Eurocard/MasterCard i American Express. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Włochy

Republika Włoska to kraj leżący w południowej Europie, na Półwyspie Apenińskim. Tu każdy turysta znajdzie coś interesującego dla siebie. Pasjonatów sztuki zachwycą zabytki, których jest tu najwięcej na całym kontynencie, miłośnicy najnowszych trendów w modzie znajdą sklepy znanych kreatorów, amatorów dobrej kuchni ujmie sztuka przyrządzania potraw, a miłośnicy natury będą mogli napawać się wspaniałym krajobrazem, który jest inny w każdym z dwudziestu regionów Italii.

Stolica: Rzym

Powierzchnia kraju: 301 230 km²

Cesarstwo Rzymskie pozostawiło na w spadku prawo, drogi i wiele wspaniałych budowli. Rzymian w V wieku pokonali barbarzyńcy, potem zaczęły wyrastać klasztory jako centra kultury, a Wieczne Miasto zostało stolicą Chrześcijaństwa. Wznoszono kościoły, uniwersytety i powstawały republiki kupieckie. Kto miał pieniądze budował pałace, zamawiał obrazy i rzeźby – Włochy pełne są dziś arcydzieł. W 1864 roku kraj się zjednoczył, a w następnie podzielił na regiony. Bogata północ zachwyca porządkiem i utrzymaniem w dobrym stanie zabytków, a biedniejsze południe zaskakuje zniszczeniami i bałaganem. Obecnie Włochy to również piękne, dobrze zagospodarowane rejony turystyczne u wybrzeży Morza Śródziemnego i Adriatyku.