22 247 27 57

D'Orange

Włochy | Sycylia | Francavilla Sicilia

ID hotelu: 4235

Witamy D'Orange w Francavilla Sicilia. W 5-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku, francusku i włosku. Mobilność również na urlopie jest zapewniona dzięki wypożyczalni motocykli, samochodów i rowerów. Do dyspozycji jest czynny w sezonie basen ze słodką wodą . W barze przy basenie można delektować się ożeźwiającymi napojami. Odległość od hotelu: lotnisko CTA (65 km), Taormina (20 km), Etna (30 km), Gole Alcantara (3 km) i jazda konna (8 km). W pobliżu hotelu znajdują się supermarket i przystanek autobusowy.

Udogodnienia:

Hotel oferuje opiekę medyczną, serwis pokojowy, pralnię, usługi opiekunki, sejfy i usługę budzenia. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot.

Posiłki:

Śniadanie: bufet. Goście mogą zjeść posiłek w restauracji.

Sport i Rozrywka:

D'Orange posiada słoneczny taras i solarium. Miłośnicy golfa znajdą pole golfowe w odległości 8 km.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Eurocard/MasterCard, American Express i karta Visa. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty. Podatek płatne na miejscu.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Włochy

Republika Włoska to kraj leżący w południowej Europie, na Półwyspie Apenińskim. Tu każdy turysta znajdzie coś interesującego dla siebie. Pasjonatów sztuki zachwycą zabytki, których jest tu najwięcej na całym kontynencie, miłośnicy najnowszych trendów w modzie znajdą sklepy znanych kreatorów, amatorów dobrej kuchni ujmie sztuka przyrządzania potraw, a miłośnicy natury będą mogli napawać się wspaniałym krajobrazem, który jest inny w każdym z dwudziestu regionów Italii.

Stolica: Rzym

Powierzchnia kraju: 301 230 km²

Cesarstwo Rzymskie pozostawiło na w spadku prawo, drogi i wiele wspaniałych budowli. Rzymian w V wieku pokonali barbarzyńcy, potem zaczęły wyrastać klasztory jako centra kultury, a Wieczne Miasto zostało stolicą Chrześcijaństwa. Wznoszono kościoły, uniwersytety i powstawały republiki kupieckie. Kto miał pieniądze budował pałace, zamawiał obrazy i rzeźby – Włochy pełne są dziś arcydzieł. W 1864 roku kraj się zjednoczył, a w następnie podzielił na regiony. Bogata północ zachwyca porządkiem i utrzymaniem w dobrym stanie zabytków, a biedniejsze południe zaskakuje zniszczeniami i bałaganem. Obecnie Włochy to również piękne, dobrze zagospodarowane rejony turystyczne u wybrzeży Morza Śródziemnego i Adriatyku.