22 247 27 57

Villa Rosa - Ischia

Włochy | Kampania | Ischia

ID hotelu: 4233

Witamy Villa Rosa - Ischia w Ischia. Dla Państwa komfortu hotel posiada winda, salon i recepcję. W 4-piętrowym hotelu personel mówi po włosku, angielsku, francusku i niemiecku. Hotel posiada basen. W barze przy basenie można delektować się ożeźwiającymi napojami. Płatne parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne na basenie. Odległość od hotelu: dyskoteka (200 m) i lotnisko NAP (50 km). W pobliżu hotelu znajdują się przystanek autobusowy, centrum miasta, informacja turystyczna i bary/restauracje. Oferta rozrywkowa hotelu: sala telewizyjna. Hotel posiada garaż i parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje serwis pokojowy, pralnię, opiekę medyczną, sejfy i kantor. Dostęp do Internetu w terminalach internetowych. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

Mały głód można zaspokoić w międzyczasie w barze szybkiej obsługi.

Dodatkowe Informacje:

Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty. Podatek płatne na miejscu.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Włochy

Republika Włoska to kraj leżący w południowej Europie, na Półwyspie Apenińskim. Tu każdy turysta znajdzie coś interesującego dla siebie. Pasjonatów sztuki zachwycą zabytki, których jest tu najwięcej na całym kontynencie, miłośnicy najnowszych trendów w modzie znajdą sklepy znanych kreatorów, amatorów dobrej kuchni ujmie sztuka przyrządzania potraw, a miłośnicy natury będą mogli napawać się wspaniałym krajobrazem, który jest inny w każdym z dwudziestu regionów Italii.

Stolica: Rzym

Powierzchnia kraju: 301 230 km²

Cesarstwo Rzymskie pozostawiło na w spadku prawo, drogi i wiele wspaniałych budowli. Rzymian w V wieku pokonali barbarzyńcy, potem zaczęły wyrastać klasztory jako centra kultury, a Wieczne Miasto zostało stolicą Chrześcijaństwa. Wznoszono kościoły, uniwersytety i powstawały republiki kupieckie. Kto miał pieniądze budował pałace, zamawiał obrazy i rzeźby – Włochy pełne są dziś arcydzieł. W 1864 roku kraj się zjednoczył, a w następnie podzielił na regiony. Bogata północ zachwyca porządkiem i utrzymaniem w dobrym stanie zabytków, a biedniejsze południe zaskakuje zniszczeniami i bałaganem. Obecnie Włochy to również piękne, dobrze zagospodarowane rejony turystyczne u wybrzeży Morza Śródziemnego i Adriatyku.