22 247 27 57

Kent

Włochy | Rzym | Rzym

ID hotelu: 4227

Witamy Kent w Rome. Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to Vaticano (6 km). Pozostałe miasta: Tivoli (33 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada klimatyzację. W 4-piętrowym hotelu personel mówi po włosku, francusku, hiszpańsku i angielsku. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: Galleria Borghese (900 m), dworzec kolejowy (800 m), Colosseo (4 km), Piazza Di Spagna (2 km), lotnisko FCO (31 km), Fontana Di Trevi (2 km) i dyskoteka (300 m). W pobliżu hotelu znajdują się postój taksówek, informacja turystyczna, supermarket, placówka medyczna i przystanek autobusowy.

Udogodnienia:

Hotel oferuje usługi prasowania, sejfy, pralnię, serwis pokojowy i usługę budzenia. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot.

Posiłki:

Śniadanie: kontynentalny, bufet. Wieczorem odwiedź bar w recepcji.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: American Express, Diners Club, karta Visa, JCB i karta Eurocard/MasterCard. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty. Podatek płatne na miejscu.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Włochy

Republika Włoska to kraj leżący w południowej Europie, na Półwyspie Apenińskim. Tu każdy turysta znajdzie coś interesującego dla siebie. Pasjonatów sztuki zachwycą zabytki, których jest tu najwięcej na całym kontynencie, miłośnicy najnowszych trendów w modzie znajdą sklepy znanych kreatorów, amatorów dobrej kuchni ujmie sztuka przyrządzania potraw, a miłośnicy natury będą mogli napawać się wspaniałym krajobrazem, który jest inny w każdym z dwudziestu regionów Italii.

Stolica: Rzym

Powierzchnia kraju: 301 230 km²

Cesarstwo Rzymskie pozostawiło na w spadku prawo, drogi i wiele wspaniałych budowli. Rzymian w V wieku pokonali barbarzyńcy, potem zaczęły wyrastać klasztory jako centra kultury, a Wieczne Miasto zostało stolicą Chrześcijaństwa. Wznoszono kościoły, uniwersytety i powstawały republiki kupieckie. Kto miał pieniądze budował pałace, zamawiał obrazy i rzeźby – Włochy pełne są dziś arcydzieł. W 1864 roku kraj się zjednoczył, a w następnie podzielił na regiony. Bogata północ zachwyca porządkiem i utrzymaniem w dobrym stanie zabytków, a biedniejsze południe zaskakuje zniszczeniami i bałaganem. Obecnie Włochy to również piękne, dobrze zagospodarowane rejony turystyczne u wybrzeży Morza Śródziemnego i Adriatyku.