22 247 27 57

Dino Grand Hotel

Włochy | Jezioro Maggiore | Baveno

ID hotelu: 4216

Witamy Dino Grand Hotel w Baveno. Dla Państwa komfortu hotel posiada klimatyzację. W 5-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku, francusku, niemiecku, włosku i hiszpańsku. Dzieci mają możliwość zabawy na placu zabaw. Mobilność również na urlopie jest zapewniona dzięki wypożyczalni rowerów, samochodów i motocykli. Do dyspozycji jest czynny w sezonie basen ze słodką wodą oraz oddzielny brodzik. Znajdujący się przy basenie bar oferuje swoim gościom relaks przy drinku. Bezpłatne parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne na basenie. W pobliżu hotelu znajdują się sklepy, informacja turystyczna, dworzec kolejowy, supermarket, postój taksówek i przystanek autobusowy. Odległość od hotelu: dyskoteka (30 km), jazda konna (7 km) i lotnisko MXP (40 km). Hotel posiada garaż dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje pralnię, usługi prasowania, serwis pokojowy, sejfy, usługę budzenia i usługi opiekunki. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot i w sali internetowej.

Posiłki:

Śniadanie: bufet. Goście mogą zjeść posiłek w jednej z 2 restauracji. Mały głód można zaspokoić w międzyczasie w barze szybkiej obsługi. Wieczorem odwiedź bar w recepcji.

Sport i Rozrywka:

Aby aktywnie spędzać czas wolny, hotel oferuje tenis stołowy. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: fitness. Najbliższe pole golfowe położone jest w odległości 10 km. Jeśli chodzi o wellness i zdrowie, hotel oferuje hammam, łaźnię turecką, masaże wodne, słoneczny taras, łaźnię parową, jacuzzi, spa, solarium, saunę i pokój do relaksu.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: EC, karta Eurocard/MasterCard, karta Visa i American Express. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty. Podatek płatne na miejscu.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Włochy

Republika Włoska to kraj leżący w południowej Europie, na Półwyspie Apenińskim. Tu każdy turysta znajdzie coś interesującego dla siebie. Pasjonatów sztuki zachwycą zabytki, których jest tu najwięcej na całym kontynencie, miłośnicy najnowszych trendów w modzie znajdą sklepy znanych kreatorów, amatorów dobrej kuchni ujmie sztuka przyrządzania potraw, a miłośnicy natury będą mogli napawać się wspaniałym krajobrazem, który jest inny w każdym z dwudziestu regionów Italii.

Stolica: Rzym

Powierzchnia kraju: 301 230 km²

Cesarstwo Rzymskie pozostawiło na w spadku prawo, drogi i wiele wspaniałych budowli. Rzymian w V wieku pokonali barbarzyńcy, potem zaczęły wyrastać klasztory jako centra kultury, a Wieczne Miasto zostało stolicą Chrześcijaństwa. Wznoszono kościoły, uniwersytety i powstawały republiki kupieckie. Kto miał pieniądze budował pałace, zamawiał obrazy i rzeźby – Włochy pełne są dziś arcydzieł. W 1864 roku kraj się zjednoczył, a w następnie podzielił na regiony. Bogata północ zachwyca porządkiem i utrzymaniem w dobrym stanie zabytków, a biedniejsze południe zaskakuje zniszczeniami i bałaganem. Obecnie Włochy to również piękne, dobrze zagospodarowane rejony turystyczne u wybrzeży Morza Śródziemnego i Adriatyku.