22 247 27 57

Vrachia Studios and Apartments

Grecja | Santorini | Oia

ID hotelu: 11955

Vrachia Studios and Apartments w Oia posiada 7 pokoi, w 2 budynkach i na 2 piętrach. Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to Oia (3 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada recepcję, lobby i kiosk. W 2-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: informacja turystyczna (3 km), lotnisko JTR (15 km), supermarket (3 km) i dyskoteka (11 km). W pobliżu hotelu znajdują się przystanek autobusowy. Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje concierge, opiekę medyczną, usługę budzenia, sejfy, usługi opiekunki i pokojówki. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot. Godziny pracy recepcji: 08:00 - 18:00.

Sport i Rozrywka:

Vrachia Studios and Apartments posiada słoneczny taras.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Eurocard/MasterCard i karta Visa. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Grecja

Grecja to kraj w południowo-wschodniej części Europy, położony na krańcu Półwyspu Bałkańskiego pomiędzy Europą, Azją Mniejszą i Afryką. W Grecji jest ponad 2000 wysp, które zajmują 19% terytorium kraju. Największe z nich to: Kreta, Eubea, Lesbos, Rodos. Główne archipelagi: Cyklady, Sporady południowe i północne (Morze Egejskie) oraz Wyspy Jońskie (Morze Jońskie).

Kraj ten graniczy z Albanią, Republiką Macedonii i Bułgarią na północy oraz z Turcją na wschodzie. Oblewają go wody Morza Egejskiego od wschodu, Morza Jońskiego od zachodu i Morza Libijskiego od południa. Linia brzegowa Grecji ma długość 14.880 km, granice lądowe to 1228 km, 83% powierzchni kraju zajmują góry i wzniesienia. Najwyższą górą Grecji jest Olimp (2917 m n.p.m.).

Grecja ma najdłuższą linię brzegową w Europie (13 676 km). Ponad 2/3 terytorium kraju zajmują góry. Kanał Koryncki łączący Morze Egejskie z Morzem Jońskim przecina Przesmyk Koryncki, oddzielając tym samym półwysep Peloponez od głównej części Grecji, czyniąc go faktycznie wyspą