22 247 27 57

Mykonos Ammos

Grecja | Mykonos | Ornos

ID hotelu: 11926

Witamy Mykonos Ammos w Ornos. Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to CHORA (2 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada lobby, klimatyzację, kiosk i recepcję. Personel mówi po angielsku, francusku, niemiecku i hiszpańsku. Goście, którzy chcą być mobilni również na urlopie, mogą wypożyczyć motocykl, rower i samochód. Do dyspozycji są 2 baseny. Parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne za opłatą na plaży i bezpłatnie na basenie. Odległość od hotelu: dyskoteka (2 km) i lotnisko JMK (3 km). W pobliżu hotelu znajdują się bary/restauracje, centrum miasta, informacja turystyczna, przystanek autobusowy, placówka medyczna i supermarket. Oferta rozrywkowa hotelu: sala telewizyjna. Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje serwis pokojowy, pralnię, usługi prasowania, usługę budzenia, usługi opiekunki i sejfy. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

Śniadanie w godz. 08:00 - 11:00 : bufet. Goście mogą zjeść posiłek w jednej z 3 restauracji. Drinki można spożywać w barze w recepcji.

Sport i Rozrywka:

Mykonos Ammos posiada masaże wodne i słoneczny taras.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: American Express, karta Visa i karta Eurocard/MasterCard. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Grecja

Grecja to kraj w południowo-wschodniej części Europy, położony na krańcu Półwyspu Bałkańskiego pomiędzy Europą, Azją Mniejszą i Afryką. W Grecji jest ponad 2000 wysp, które zajmują 19% terytorium kraju. Największe z nich to: Kreta, Eubea, Lesbos, Rodos. Główne archipelagi: Cyklady, Sporady południowe i północne (Morze Egejskie) oraz Wyspy Jońskie (Morze Jońskie).

Kraj ten graniczy z Albanią, Republiką Macedonii i Bułgarią na północy oraz z Turcją na wschodzie. Oblewają go wody Morza Egejskiego od wschodu, Morza Jońskiego od zachodu i Morza Libijskiego od południa. Linia brzegowa Grecji ma długość 14.880 km, granice lądowe to 1228 km, 83% powierzchni kraju zajmują góry i wzniesienia. Najwyższą górą Grecji jest Olimp (2917 m n.p.m.).

Grecja ma najdłuższą linię brzegową w Europie (13 676 km). Ponad 2/3 terytorium kraju zajmują góry. Kanał Koryncki łączący Morze Egejskie z Morzem Jońskim przecina Przesmyk Koryncki, oddzielając tym samym półwysep Peloponez od głównej części Grecji, czyniąc go faktycznie wyspą