22 247 27 57

Mykonian Mare Boutique & Spa

Grecja | Mykonos | Agios Stefanos

ID hotelu: 11924

Mykonian Mare Boutique & Spa w Agios Stefanos posiada 38 pokoi na 1 piętrze. Hotel położony jest 500 m od plaży piaszczysta. Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to Mykonos Town (25 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada recepcję, salon, lobby i klimatyzację. W 1-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku, niemiecku i włosku. Hotel posiada basen. W barze przy basenie można delektować się ożeźwiającymi napojami. Parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne za opłatą na plaży i bezpłatnie na basenie. W pobliżu hotelu znajdują się placówka medyczna, dyskoteka, supermarket, przystanek autobusowy i centrum miasta. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: lotnisko JMK (5 km) i jazda konna (2 km). Mykonian Mare Boutique & Spa dzięki romantycznej lokalizacji i widokom, romantycznym atmosferze i romantycznymi kolacjami jest idealnym miejscem na podróż poślubną. Hotel tylko dla dorosłych (16+).

Udogodnienia:

Hotel oferuje concierge, usługi prasowania, usługę budzenia, opiekę medyczną, kantor, serwis pokojowy, sejfy, pralnię, pokojówki i usługi opiekunki. Rodzinny hotel oferuje usługi opiekunki, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

Śniadanie w godz. 08:00 - 11:30 : bufet, styl amerykański. Goście mogą zjeść posiłek w restauracji. Wieczorem odwiedź bar w recepcji.

Sport i Rozrywka:

Mykonian Mare Boutique & Spa posiada słoneczny taras, masaże wodne, spa i hammam.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Eurocard/MasterCard i karta Visa. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Grecja

Grecja to kraj w południowo-wschodniej części Europy, położony na krańcu Półwyspu Bałkańskiego pomiędzy Europą, Azją Mniejszą i Afryką. W Grecji jest ponad 2000 wysp, które zajmują 19% terytorium kraju. Największe z nich to: Kreta, Eubea, Lesbos, Rodos. Główne archipelagi: Cyklady, Sporady południowe i północne (Morze Egejskie) oraz Wyspy Jońskie (Morze Jońskie).

Kraj ten graniczy z Albanią, Republiką Macedonii i Bułgarią na północy oraz z Turcją na wschodzie. Oblewają go wody Morza Egejskiego od wschodu, Morza Jońskiego od zachodu i Morza Libijskiego od południa. Linia brzegowa Grecji ma długość 14.880 km, granice lądowe to 1228 km, 83% powierzchni kraju zajmują góry i wzniesienia. Najwyższą górą Grecji jest Olimp (2917 m n.p.m.).

Grecja ma najdłuższą linię brzegową w Europie (13 676 km). Ponad 2/3 terytorium kraju zajmują góry. Kanał Koryncki łączący Morze Egejskie z Morzem Jońskim przecina Przesmyk Koryncki, oddzielając tym samym półwysep Peloponez od głównej części Grecji, czyniąc go faktycznie wyspą