22 247 27 57

Ammes Studios

Grecja | Kefalonia I Itaka | Svoronata

ID hotelu: 11915

Ammes Studios w Svoronata posiada 35 pokoi na 1 piętrze. Miasta położone najbliżej hotelu to AGIA PELAGIA (300 m) i ARGOSTOLI (9 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada recepcję, mini market i lobby. W 1-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku. Do dyspozycji jest basen. W barze przy basenie dostępne są napoje orzeźwiające. W pobliżu hotelu znajdują się przystanek autobusowy. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: lotnisko EFL (1500 m). Oferta rozrywkowa hotelu: sala telewizyjna.

Udogodnienia:

Hotel oferuje kantor i sejfy. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot. Godziny pracy recepcji: 09:00 - 22:00.

Posiłki:

Śniadanie w godz. 09:00 - 11:00 : kontynentalny. Goście mogą zjeść posiłek w restauracji. Drinki można spożywać w barze w recepcji.

Dodatkowe Informacje:

Karty kredytowe nie są akceptowane. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Grecja

Grecja to kraj w południowo-wschodniej części Europy, położony na krańcu Półwyspu Bałkańskiego pomiędzy Europą, Azją Mniejszą i Afryką. W Grecji jest ponad 2000 wysp, które zajmują 19% terytorium kraju. Największe z nich to: Kreta, Eubea, Lesbos, Rodos. Główne archipelagi: Cyklady, Sporady południowe i północne (Morze Egejskie) oraz Wyspy Jońskie (Morze Jońskie).

Kraj ten graniczy z Albanią, Republiką Macedonii i Bułgarią na północy oraz z Turcją na wschodzie. Oblewają go wody Morza Egejskiego od wschodu, Morza Jońskiego od zachodu i Morza Libijskiego od południa. Linia brzegowa Grecji ma długość 14.880 km, granice lądowe to 1228 km, 83% powierzchni kraju zajmują góry i wzniesienia. Najwyższą górą Grecji jest Olimp (2917 m n.p.m.).

Grecja ma najdłuższą linię brzegową w Europie (13 676 km). Ponad 2/3 terytorium kraju zajmują góry. Kanał Koryncki łączący Morze Egejskie z Morzem Jońskim przecina Przesmyk Koryncki, oddzielając tym samym półwysep Peloponez od głównej części Grecji, czyniąc go faktycznie wyspą