22 247 27 57

Karavados Beach Hotel & Bungalows

Grecja | Kefalonia I Itaka | Karavados

ID hotelu: 11911

Witamy Karavados Beach Hotel & Bungalows w Karavados. Hotel położony jest 300 m od plaży piaszczysta. Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to Argostoli (12 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada salon, winda, recepcję, mini market i lobby. W 2-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku i włosku. Mobilność również na urlopie jest zapewniona dzięki wypożyczalni rowerów, motocykli i samochodów. Dzieci mają możliwość zabawy na placu zabaw. Hotel posiada basen oraz oddzielny brodzik. Bezpłatne parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne na basenie. Odległość od hotelu: informacja turystyczna (12 km), lotnisko EFL (8 km), supermarket (8 km) i dyskoteka (12 km). W pobliżu hotelu znajdują się bary/restauracje. Oferta rozrywkowa hotelu: sala telewizyjna. Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje pokojówki, sejfy, usługi prasowania, pralnię, kantor i usługę budzenia. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot. Godziny pracy recepcji: 07:00 - 00:00.

Posiłki:

Śniadanie w godz. 08:00 - 10:00 : bufet. Goście mogą zjeść posiłek w restauracji.

Sport i Rozrywka:

Aby aktywnie spędzać czas wolny, hotel oferuje rzutki, bilard i tenis stołowy. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: tenis i koszykówka.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Visa. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Grecja

Grecja to kraj w południowo-wschodniej części Europy, położony na krańcu Półwyspu Bałkańskiego pomiędzy Europą, Azją Mniejszą i Afryką. W Grecji jest ponad 2000 wysp, które zajmują 19% terytorium kraju. Największe z nich to: Kreta, Eubea, Lesbos, Rodos. Główne archipelagi: Cyklady, Sporady południowe i północne (Morze Egejskie) oraz Wyspy Jońskie (Morze Jońskie).

Kraj ten graniczy z Albanią, Republiką Macedonii i Bułgarią na północy oraz z Turcją na wschodzie. Oblewają go wody Morza Egejskiego od wschodu, Morza Jońskiego od zachodu i Morza Libijskiego od południa. Linia brzegowa Grecji ma długość 14.880 km, granice lądowe to 1228 km, 83% powierzchni kraju zajmują góry i wzniesienia. Najwyższą górą Grecji jest Olimp (2917 m n.p.m.).

Grecja ma najdłuższą linię brzegową w Europie (13 676 km). Ponad 2/3 terytorium kraju zajmują góry. Kanał Koryncki łączący Morze Egejskie z Morzem Jońskim przecina Przesmyk Koryncki, oddzielając tym samym półwysep Peloponez od głównej części Grecji, czyniąc go faktycznie wyspą