22 247 27 57

Kouros Art Hotel

Grecja | Naxos I Amorgos | Stelida

ID hotelu: 11869

Witamy Kouros Art Hotel w Stelida. Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to Naxos Town (2 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada salon, lobby i recepcję. W 2-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku. Do dyspozycji jest basen. W pobliżu hotelu znajdują się supermarket, centrum miasta, informacja turystyczna, postój taksówek i bary/restauracje. Hotel zapewnia dostęp bez barier: łazienka przystosowana do korzystania przez osoby na wózkach inwalidzkich. Oferta rozrywkowa hotelu: sala telewizyjna. Kouros Art Hotel dzięki romantycznej lokalizacji i widokom jest idealnym miejscem na podróż poślubną. Hotel tylko dla dorosłych.

Udogodnienia:

Hotel oferuje pralnię, usługę budzenia, usługi prasowania, sejfy i serwis pokojowy. Godziny pracy recepcji: 08:00 - 23:59.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Eurocard/MasterCard i karta Visa. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Grecja

Grecja to kraj w południowo-wschodniej części Europy, położony na krańcu Półwyspu Bałkańskiego pomiędzy Europą, Azją Mniejszą i Afryką. W Grecji jest ponad 2000 wysp, które zajmują 19% terytorium kraju. Największe z nich to: Kreta, Eubea, Lesbos, Rodos. Główne archipelagi: Cyklady, Sporady południowe i północne (Morze Egejskie) oraz Wyspy Jońskie (Morze Jońskie).

Kraj ten graniczy z Albanią, Republiką Macedonii i Bułgarią na północy oraz z Turcją na wschodzie. Oblewają go wody Morza Egejskiego od wschodu, Morza Jońskiego od zachodu i Morza Libijskiego od południa. Linia brzegowa Grecji ma długość 14.880 km, granice lądowe to 1228 km, 83% powierzchni kraju zajmują góry i wzniesienia. Najwyższą górą Grecji jest Olimp (2917 m n.p.m.).

Grecja ma najdłuższą linię brzegową w Europie (13 676 km). Ponad 2/3 terytorium kraju zajmują góry. Kanał Koryncki łączący Morze Egejskie z Morzem Jońskim przecina Przesmyk Koryncki, oddzielając tym samym półwysep Peloponez od głównej części Grecji, czyniąc go faktycznie wyspą