22 247 27 57

Antinea Suites & Spa

Grecja | Santorini | Kamari

ID hotelu: 11867

Antinea Suites & Spa znajduje się w odległości 400 m od plaży piaszczysta. Miasta położone najbliżej hotelu to KAMARI (450 m) i FIRA (9 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada salon fryzjerski, klimatyzację, recepcję, lobby i salon. W 2-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku. Goście, którzy chcą być mobilni również na urlopie, mogą wypożyczyć motocykl, rower i samochód. Do dyspozycji są 3 baseny ze słodką wodą . Znajdujący się przy basenie bar oferuje swoim gościom relaks przy drinku. Bezpłatne parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne na basenie. Odległość od hotelu: lotnisko JTR (4 km) i dyskoteka (400 m). W pobliżu hotelu znajdują się centrum miasta, bary/restauracje, przystanek autobusowy, kino, supermarket i sklepy. Oferta rozrywkowa hotelu: sala telewizyjna. Hotel posiada parking dla samochodów. Antinea Suites & Spa dzięki romantycznym atmosferze jest idealnym miejscem na podróż poślubną.

Udogodnienia:

Hotel oferuje sejfy, usługi prasowania, serwis pokojowy, opiekę medyczną, usługę budzenia, kantor, pokojówki, usługi opiekunki i pralnię. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot. Rodzinny hotel oferuje usługi opiekunki, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

Śniadanie: styl amerykański, bufet. Goście mogą zjeść posiłek w restauracji. Drinki można spożywać w barze w recepcji.

Sport i Rozrywka:

Antinea Suites & Spa posiada saunę, jacuzzi, hammam, masaże wodne, łaźnię parową i thalasso.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: American Express, Diners Club, karta Visa i karta Eurocard/MasterCard. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Grecja

Grecja to kraj w południowo-wschodniej części Europy, położony na krańcu Półwyspu Bałkańskiego pomiędzy Europą, Azją Mniejszą i Afryką. W Grecji jest ponad 2000 wysp, które zajmują 19% terytorium kraju. Największe z nich to: Kreta, Eubea, Lesbos, Rodos. Główne archipelagi: Cyklady, Sporady południowe i północne (Morze Egejskie) oraz Wyspy Jońskie (Morze Jońskie).

Kraj ten graniczy z Albanią, Republiką Macedonii i Bułgarią na północy oraz z Turcją na wschodzie. Oblewają go wody Morza Egejskiego od wschodu, Morza Jońskiego od zachodu i Morza Libijskiego od południa. Linia brzegowa Grecji ma długość 14.880 km, granice lądowe to 1228 km, 83% powierzchni kraju zajmują góry i wzniesienia. Najwyższą górą Grecji jest Olimp (2917 m n.p.m.).

Grecja ma najdłuższą linię brzegową w Europie (13 676 km). Ponad 2/3 terytorium kraju zajmują góry. Kanał Koryncki łączący Morze Egejskie z Morzem Jońskim przecina Przesmyk Koryncki, oddzielając tym samym półwysep Peloponez od głównej części Grecji, czyniąc go faktycznie wyspą