22 247 27 57

Iria Beach Hotel

Grecja | Naxos I Amorgos | Naxos-City

ID hotelu: 11866

Iria Beach Hotel w Naxos-City w 3 budynkach, na 2 piętrach i posiada 23 pokoi. Hotel położony jest tuż przy plaży piaszczysta. Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to Naxos Town (5 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada klimatyzację, recepcję i lobby. W 2-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku. W pobliżu hotelu znajdują się supermarket, dyskoteka, bary/restauracje, postój taksówek, przystanek autobusowy i informacja turystyczna. Odległość od hotelu: jazda konna (200 m) i sklepy (5 km). Oferta rozrywkowa hotelu: sala telewizyjna. Hotel posiada parking dla samochodów. Iria Beach Hotel dzięki romantycznej lokalizacji i widokom i romantycznym atmosferze jest idealnym miejscem na podróż poślubną.

Udogodnienia:

Hotel oferuje usługi prasowania, opiekę medyczną, pralnię, usługę budzenia, pokojówki, usługi opiekunki i sejfy. Rodzinny hotel oferuje usługi opiekunki, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt. Godziny pracy recepcji: 08:00 - 23:59.

Posiłki:

Śniadanie: bufet, styl amerykański. Goście mogą zjeść posiłek w restauracji.

Sport i Rozrywka:

Iria Beach Hotel posiada masaże wodne i spa. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: fitness.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Visa i karta Eurocard/MasterCard. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Grecja

Grecja to kraj w południowo-wschodniej części Europy, położony na krańcu Półwyspu Bałkańskiego pomiędzy Europą, Azją Mniejszą i Afryką. W Grecji jest ponad 2000 wysp, które zajmują 19% terytorium kraju. Największe z nich to: Kreta, Eubea, Lesbos, Rodos. Główne archipelagi: Cyklady, Sporady południowe i północne (Morze Egejskie) oraz Wyspy Jońskie (Morze Jońskie).

Kraj ten graniczy z Albanią, Republiką Macedonii i Bułgarią na północy oraz z Turcją na wschodzie. Oblewają go wody Morza Egejskiego od wschodu, Morza Jońskiego od zachodu i Morza Libijskiego od południa. Linia brzegowa Grecji ma długość 14.880 km, granice lądowe to 1228 km, 83% powierzchni kraju zajmują góry i wzniesienia. Najwyższą górą Grecji jest Olimp (2917 m n.p.m.).

Grecja ma najdłuższą linię brzegową w Europie (13 676 km). Ponad 2/3 terytorium kraju zajmują góry. Kanał Koryncki łączący Morze Egejskie z Morzem Jońskim przecina Przesmyk Koryncki, oddzielając tym samym półwysep Peloponez od głównej części Grecji, czyniąc go faktycznie wyspą