22 247 27 57

Central Athens Hotel

Grecja | Ateny I Attyka | Ateny

ID hotelu: 11863

Central Athens Hotel w Athens posiada 84 pokoi i został odnowiony w 2014 roku. Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to Piraeus (12 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada recepcję, lobby, klimatyzację i winda. W 7-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku, hiszpańsku i niemiecku. Odległość od hotelu: Acropolis (2 km), jazda konna (12 km), National Museum (3 km), dworzec kolejowy (350 m), dyskoteka (1 km) i lotnisko ATH (22 km). W pobliżu hotelu znajdują się postój taksówek, placówka medyczna, przystanek autobusowy, supermarket i sklepy. Oferta rozrywkowa hotelu: sala telewizyjna.

Udogodnienia:

Hotel oferuje usługę budzenia, pokojówki i sejfy. Dostęp do Internetu w sali internetowej. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

Śniadanie w godz. 07:00 - 10:30 : bufet, styl amerykański. Mały głód można zaspokoić w międzyczasie w barze szybkiej obsługi. Wieczorem odwiedź bar w recepcji.

Sport i Rozrywka:

Najbliższe pole golfowe położone jest w odległości 15 km.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: American Express, karta Visa, karta Eurocard/MasterCard i Diners Club. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Grecja

Grecja to kraj w południowo-wschodniej części Europy, położony na krańcu Półwyspu Bałkańskiego pomiędzy Europą, Azją Mniejszą i Afryką. W Grecji jest ponad 2000 wysp, które zajmują 19% terytorium kraju. Największe z nich to: Kreta, Eubea, Lesbos, Rodos. Główne archipelagi: Cyklady, Sporady południowe i północne (Morze Egejskie) oraz Wyspy Jońskie (Morze Jońskie).

Kraj ten graniczy z Albanią, Republiką Macedonii i Bułgarią na północy oraz z Turcją na wschodzie. Oblewają go wody Morza Egejskiego od wschodu, Morza Jońskiego od zachodu i Morza Libijskiego od południa. Linia brzegowa Grecji ma długość 14.880 km, granice lądowe to 1228 km, 83% powierzchni kraju zajmują góry i wzniesienia. Najwyższą górą Grecji jest Olimp (2917 m n.p.m.).

Grecja ma najdłuższą linię brzegową w Europie (13 676 km). Ponad 2/3 terytorium kraju zajmują góry. Kanał Koryncki łączący Morze Egejskie z Morzem Jońskim przecina Przesmyk Koryncki, oddzielając tym samym półwysep Peloponez od głównej części Grecji, czyniąc go faktycznie wyspą