22 247 27 57

Borgo degli Ulivi Residence

Włochy | Sardynia | Arbatrax

ID hotelu: 11801

Borgo degli Ulivi Residence znajduje się w odległości 800 m od plaży piaszczysta. Dla Państwa komfortu hotel posiada klimatyzację. Personel mówi po angielsku i włosku. Mobilność także na urlopie zapewni wypożyczalnia rowerów. Dzieci mają możliwość zabawy na placu zabaw. Do dyspozycji jest czynny w sezonie basen ze słodką wodą oraz oddzielny brodzik. Parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne za opłatą na plaży i bezpłatnie na basenie. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: jazda konna (1 km), informacja turystyczna (5 km), lotnisko CAG (150 km), dyskoteka (500 m), dworzec kolejowy (600 m) i sklepy (5 km). W pobliżu hotelu znajdują się supermarket i przystanek autobusowy. Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje sejfy, usługę budzenia, opiekę medyczną, serwis pokojowy, usługi opiekunki, pralnię i usługi prasowania. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot. Rodzinny hotel oferuje brodzik, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt.

Posiłki:

Mały głód można zaspokoić w międzyczasie w barze szybkiej obsługi.

Sport i Rozrywka:

Borgo degli Ulivi Residence posiada solarium i słoneczny taras. Najbliższe pole golfowe położone jest w odległości 200 km.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: JCB, American Express, karta Eurocard/MasterCard, karta Visa i euroczek. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty. Hotel wymaga wpłacenia kaucji przez wszystkich gości po przyjeździe.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Włochy

Republika Włoska to kraj leżący w południowej Europie, na Półwyspie Apenińskim. Tu każdy turysta znajdzie coś interesującego dla siebie. Pasjonatów sztuki zachwycą zabytki, których jest tu najwięcej na całym kontynencie, miłośnicy najnowszych trendów w modzie znajdą sklepy znanych kreatorów, amatorów dobrej kuchni ujmie sztuka przyrządzania potraw, a miłośnicy natury będą mogli napawać się wspaniałym krajobrazem, który jest inny w każdym z dwudziestu regionów Italii.

Stolica: Rzym

Powierzchnia kraju: 301 230 km²

Cesarstwo Rzymskie pozostawiło na w spadku prawo, drogi i wiele wspaniałych budowli. Rzymian w V wieku pokonali barbarzyńcy, potem zaczęły wyrastać klasztory jako centra kultury, a Wieczne Miasto zostało stolicą Chrześcijaństwa. Wznoszono kościoły, uniwersytety i powstawały republiki kupieckie. Kto miał pieniądze budował pałace, zamawiał obrazy i rzeźby – Włochy pełne są dziś arcydzieł. W 1864 roku kraj się zjednoczył, a w następnie podzielił na regiony. Bogata północ zachwyca porządkiem i utrzymaniem w dobrym stanie zabytków, a biedniejsze południe zaskakuje zniszczeniami i bałaganem. Obecnie Włochy to również piękne, dobrze zagospodarowane rejony turystyczne u wybrzeży Morza Śródziemnego i Adriatyku.