22 247 27 57

Utopia Myconos

Grecja | Mykonos | Elia Beach

ID hotelu: 11791

Utopia Myconos znajduje się w odległości 100 m od plaży piaszczysta. Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to Mykonos Town (10 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada sklepy, salon, lobby, recepcję, winda i salon fryzjerski. Znajduje się w Elia Beach, Hotel posiada 50 pokoi i został odnowiony w 2013 roku. W 7-piętrowym hotelu personel mówi po niemiecku, francusku, arabsku, włosku, hiszpańsku i angielsku. Hotel posiada basen. W barze przy basenie dostępne są napoje orzeźwiające. Bezpłatne parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne na plaży. W pobliżu hotelu znajdują się przystanek autobusowy, informacja turystyczna, bary/restauracje i supermarket. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: sklepy (10 km), lotnisko JMK (10 km) i dyskoteka (10 km). Hotel posiada garaż i parking dla samochodów. Utopia Myconos zaprasza nowożeńców, gdzie mogą cieszyć się romantycznymi kolacjami, romantyczną lokalizacją i widokami i romantyczną atmosferą.

Udogodnienia:

Hotel oferuje serwis pokojowy, sejfy, usługi prasowania, kantor, opiekę medyczną, usługę budzenia, usługi opiekunki, pokojówki, pralnię i concierge. Rodzinny hotel oferuje brodzik i usługi opiekunki, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

Śniadanie: styl amerykański. Goście mogą zjeść posiłek w restauracji.

Sport i Rozrywka:

Utopia Myconos posiada pokój do relaksu, słoneczny taras, jacuzzi, thalasso i spa. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: fitness.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: American Express, karta Visa i karta Eurocard/MasterCard. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Grecja

Grecja to kraj w południowo-wschodniej części Europy, położony na krańcu Półwyspu Bałkańskiego pomiędzy Europą, Azją Mniejszą i Afryką. W Grecji jest ponad 2000 wysp, które zajmują 19% terytorium kraju. Największe z nich to: Kreta, Eubea, Lesbos, Rodos. Główne archipelagi: Cyklady, Sporady południowe i północne (Morze Egejskie) oraz Wyspy Jońskie (Morze Jońskie).

Kraj ten graniczy z Albanią, Republiką Macedonii i Bułgarią na północy oraz z Turcją na wschodzie. Oblewają go wody Morza Egejskiego od wschodu, Morza Jońskiego od zachodu i Morza Libijskiego od południa. Linia brzegowa Grecji ma długość 14.880 km, granice lądowe to 1228 km, 83% powierzchni kraju zajmują góry i wzniesienia. Najwyższą górą Grecji jest Olimp (2917 m n.p.m.).

Grecja ma najdłuższą linię brzegową w Europie (13 676 km). Ponad 2/3 terytorium kraju zajmują góry. Kanał Koryncki łączący Morze Egejskie z Morzem Jońskim przecina Przesmyk Koryncki, oddzielając tym samym półwysep Peloponez od głównej części Grecji, czyniąc go faktycznie wyspą