22 247 27 57

Caldera's Dolphin Suites

Grecja | Santorini | Megalochori

ID hotelu: 11782

Caldera's Dolphin Suites w Megalochori posiada 14 pokoi i został odnowiony w 2014 roku. Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to Fira (6 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada klimatyzację, lobby, salon i recepcję. W 3-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku. Do dyspozycji jest basen ze słodką wodą . Znajdujący się przy basenie bar oferuje swoim gościom relaks przy drinku. Bezpłatne parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne na basenie. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: lotnisko JTR (5 km). W pobliżu hotelu znajdują się przystanek autobusowy. Hotel zapewnia dostęp bez barier: rampa/podnośnik. Hotel posiada parking dla samochodów. Caldera's Dolphin Suites dzięki romantycznym atmosferze, romantycznej lokalizacji i widokom i romantycznymi kolacjami jest idealnym miejscem na podróż poślubną.

Udogodnienia:

Hotel oferuje pokojówki, sejfy, serwis pokojowy, pralnię, usługę budzenia, usługi prasowania i concierge. Godziny pracy recepcji: 08:00 - 23:00.

Posiłki:

Śniadanie w godz. 08:00 - 11:00 : wybór z karty, styl amerykański. Mały głód można zaspokoić w międzyczasie w barze szybkiej obsługi.

Sport i Rozrywka:

Caldera's Dolphin Suites posiada słoneczny taras i masaże wodne.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: American Express, karta Eurocard/MasterCard i karta Visa. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Grecja

Grecja to kraj w południowo-wschodniej części Europy, położony na krańcu Półwyspu Bałkańskiego pomiędzy Europą, Azją Mniejszą i Afryką. W Grecji jest ponad 2000 wysp, które zajmują 19% terytorium kraju. Największe z nich to: Kreta, Eubea, Lesbos, Rodos. Główne archipelagi: Cyklady, Sporady południowe i północne (Morze Egejskie) oraz Wyspy Jońskie (Morze Jońskie).

Kraj ten graniczy z Albanią, Republiką Macedonii i Bułgarią na północy oraz z Turcją na wschodzie. Oblewają go wody Morza Egejskiego od wschodu, Morza Jońskiego od zachodu i Morza Libijskiego od południa. Linia brzegowa Grecji ma długość 14.880 km, granice lądowe to 1228 km, 83% powierzchni kraju zajmują góry i wzniesienia. Najwyższą górą Grecji jest Olimp (2917 m n.p.m.).

Grecja ma najdłuższą linię brzegową w Europie (13 676 km). Ponad 2/3 terytorium kraju zajmują góry. Kanał Koryncki łączący Morze Egejskie z Morzem Jońskim przecina Przesmyk Koryncki, oddzielając tym samym półwysep Peloponez od głównej części Grecji, czyniąc go faktycznie wyspą