22 247 27 57

Golden Bay Aparthotel

Grecja | Kreta | Malia

ID hotelu: 11753

Witamy Golden Bay Aparthotel w Malia. Plaża piaszczysta znajduje się w odległości jedynie 150 m od hotelu, a miasto Malia oddalone jest o 800 m. Dla Państwa komfortu hotel posiada winda, recepcję, klimatyzację, salon i lobby. W 2-piętrowym hotelu personel mówi po niemiecku i angielsku. Hotel posiada basen ze słodką wodą i brodzik. W barze przy basenie można delektować się ożeźwiającymi napojami. Parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne za opłatą na plaży i bezpłatnie na basenie. W pobliżu hotelu znajdują się supermarket i przystanek autobusowy. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: lotnisko HER (30 km). Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje usługę budzenia. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot. Godziny pracy recepcji: 09:00 - 00:00.

Posiłki:

Śniadanie: bufet, kontynentalny. Goście mogą zjeść posiłek w restauracji.

Sport i Rozrywka:

Miłośnicy golfa znajdą pole golfowe w odległości 6 km.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Visa i karta Eurocard/MasterCard. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Grecja

Grecja to kraj w południowo-wschodniej części Europy, położony na krańcu Półwyspu Bałkańskiego pomiędzy Europą, Azją Mniejszą i Afryką. W Grecji jest ponad 2000 wysp, które zajmują 19% terytorium kraju. Największe z nich to: Kreta, Eubea, Lesbos, Rodos. Główne archipelagi: Cyklady, Sporady południowe i północne (Morze Egejskie) oraz Wyspy Jońskie (Morze Jońskie).

Kraj ten graniczy z Albanią, Republiką Macedonii i Bułgarią na północy oraz z Turcją na wschodzie. Oblewają go wody Morza Egejskiego od wschodu, Morza Jońskiego od zachodu i Morza Libijskiego od południa. Linia brzegowa Grecji ma długość 14.880 km, granice lądowe to 1228 km, 83% powierzchni kraju zajmują góry i wzniesienia. Najwyższą górą Grecji jest Olimp (2917 m n.p.m.).

Grecja ma najdłuższą linię brzegową w Europie (13 676 km). Ponad 2/3 terytorium kraju zajmują góry. Kanał Koryncki łączący Morze Egejskie z Morzem Jońskim przecina Przesmyk Koryncki, oddzielając tym samym półwysep Peloponez od głównej części Grecji, czyniąc go faktycznie wyspą