22 247 27 57

Silver Sun Malia Apts

Grecja | Kreta | Malia

ID hotelu: 11740

Silver Sun Malia Apts w Malia posiada 19 pokoi i został odnowiony w 2013 roku. Hotel położony jest tuż przy plaży piaszczysto-kamienistej. Miasta położone najbliżej hotelu to Heraklion (30 km) i Malia (2 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada lobby. W 2-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku. Mobilność również na urlopie jest zapewniona dzięki wypożyczalni rowerów i samochodów. Do dyspozycji jest basen i brodzikiem. Bezpłatne parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne na basenie. W pobliżu hotelu znajdują się przystanek autobusowy, bary/restauracje, placówka medyczna, sklepy, supermarket i dyskoteka. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: lotnisko HER (35 km). Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot. Godziny pracy recepcji: 09:00 - 23:00.

Posiłki:

Śniadanie w godz. 09:30 - 14:00 : kontynentalny.

Sport i Rozrywka:

Aby aktywnie spędzać czas wolny, hotel oferuje bilard.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Visa i karta Eurocard/MasterCard. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Grecja

Grecja to kraj w południowo-wschodniej części Europy, położony na krańcu Półwyspu Bałkańskiego pomiędzy Europą, Azją Mniejszą i Afryką. W Grecji jest ponad 2000 wysp, które zajmują 19% terytorium kraju. Największe z nich to: Kreta, Eubea, Lesbos, Rodos. Główne archipelagi: Cyklady, Sporady południowe i północne (Morze Egejskie) oraz Wyspy Jońskie (Morze Jońskie).

Kraj ten graniczy z Albanią, Republiką Macedonii i Bułgarią na północy oraz z Turcją na wschodzie. Oblewają go wody Morza Egejskiego od wschodu, Morza Jońskiego od zachodu i Morza Libijskiego od południa. Linia brzegowa Grecji ma długość 14.880 km, granice lądowe to 1228 km, 83% powierzchni kraju zajmują góry i wzniesienia. Najwyższą górą Grecji jest Olimp (2917 m n.p.m.).

Grecja ma najdłuższą linię brzegową w Europie (13 676 km). Ponad 2/3 terytorium kraju zajmują góry. Kanał Koryncki łączący Morze Egejskie z Morzem Jońskim przecina Przesmyk Koryncki, oddzielając tym samym półwysep Peloponez od głównej części Grecji, czyniąc go faktycznie wyspą