22 247 27 57

Pegasus Hotel

Grecja | Kreta | Kato Stalos

ID hotelu: 11736

Pegasus Hotel w Kato Stalos posiada 55 pokoi na 2 piętrach. Hotel położony jest 150 m od plaży piaszczysta. Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to Chania (8 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada recepcję, winda i lobby. W 2-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku. Dzieci mają możliwość zabawy na placu zabaw. Mobilność również na urlopie jest zapewniona dzięki wypożyczalni rowerów. Hotel posiada basen ze słodką wodą. W barze przy basenie można delektować się ożeźwiającymi napojami. Płatne parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne na plaży. W pobliżu hotelu znajdują się postój taksówek, supermarket, przystanek autobusowy i informacja turystyczna. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: lotnisko CHQ (22 km) i dyskoteka (3 km). Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje pralnię, opiekę medyczną, usługę budzenia, pokojówki, usługi prasowania i kantor. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot. Rodzinny hotel oferuje brodzik, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

Śniadanie: bufet. Goście mogą zjeść posiłek w restauracji. Mały głód można zaspokoić w międzyczasie w barze szybkiej obsługi.

Sport i Rozrywka:

Aby aktywnie spędzać czas wolny, hotel oferuje bilard i tenis stołowy.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: American Express i karta Eurocard/MasterCard. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Grecja

Grecja to kraj w południowo-wschodniej części Europy, położony na krańcu Półwyspu Bałkańskiego pomiędzy Europą, Azją Mniejszą i Afryką. W Grecji jest ponad 2000 wysp, które zajmują 19% terytorium kraju. Największe z nich to: Kreta, Eubea, Lesbos, Rodos. Główne archipelagi: Cyklady, Sporady południowe i północne (Morze Egejskie) oraz Wyspy Jońskie (Morze Jońskie).

Kraj ten graniczy z Albanią, Republiką Macedonii i Bułgarią na północy oraz z Turcją na wschodzie. Oblewają go wody Morza Egejskiego od wschodu, Morza Jońskiego od zachodu i Morza Libijskiego od południa. Linia brzegowa Grecji ma długość 14.880 km, granice lądowe to 1228 km, 83% powierzchni kraju zajmują góry i wzniesienia. Najwyższą górą Grecji jest Olimp (2917 m n.p.m.).

Grecja ma najdłuższą linię brzegową w Europie (13 676 km). Ponad 2/3 terytorium kraju zajmują góry. Kanał Koryncki łączący Morze Egejskie z Morzem Jońskim przecina Przesmyk Koryncki, oddzielając tym samym półwysep Peloponez od głównej części Grecji, czyniąc go faktycznie wyspą