22 247 27 57

Astoria Hotel Agia Galini

Grecja | Kreta | Agia Galini

ID hotelu: 11735

Astoria Hotel Agia Galini w Agia Galini posiada 26 pokoi na 3 piętrach. Hotel położony jest 100 m od plaży piaszczysta. Dla Państwa komfortu hotel posiada lobby, klimatyzację, salon i recepcję. W 3-piętrowym hotelu personel mówi po niemiecku i angielsku. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: lotnisko HER (80 km). Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje kantor, sejfy i usługę budzenia. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot. Godziny pracy recepcji: 08:00 - 00:00.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Visa i karta Eurocard/MasterCard. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Grecja

Grecja to kraj w południowo-wschodniej części Europy, położony na krańcu Półwyspu Bałkańskiego pomiędzy Europą, Azją Mniejszą i Afryką. W Grecji jest ponad 2000 wysp, które zajmują 19% terytorium kraju. Największe z nich to: Kreta, Eubea, Lesbos, Rodos. Główne archipelagi: Cyklady, Sporady południowe i północne (Morze Egejskie) oraz Wyspy Jońskie (Morze Jońskie).

Kraj ten graniczy z Albanią, Republiką Macedonii i Bułgarią na północy oraz z Turcją na wschodzie. Oblewają go wody Morza Egejskiego od wschodu, Morza Jońskiego od zachodu i Morza Libijskiego od południa. Linia brzegowa Grecji ma długość 14.880 km, granice lądowe to 1228 km, 83% powierzchni kraju zajmują góry i wzniesienia. Najwyższą górą Grecji jest Olimp (2917 m n.p.m.).

Grecja ma najdłuższą linię brzegową w Europie (13 676 km). Ponad 2/3 terytorium kraju zajmują góry. Kanał Koryncki łączący Morze Egejskie z Morzem Jońskim przecina Przesmyk Koryncki, oddzielając tym samym półwysep Peloponez od głównej części Grecji, czyniąc go faktycznie wyspą