22 247 27 57

Vasari Palace

Włochy | Toskania | Florencja

ID hotelu: 11732

Witamy Vasari Palace w Florence. Dla Państwa komfortu hotel posiada klimatyzację. W 3-piętrowym hotelu personel mówi po francusku, hiszpańsku, włosku i angielsku. Goście, którzy chcą być mobilni również na urlopie, mogą wypożyczyć rower. W pobliżu hotelu znajdują się przystanek autobusowy, dworzec kolejowy, postój taksówek, informacja turystyczna, supermarket i placówka medyczna. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: ACCADEMIA GALLERY (900 m), lotnisko FLR (6 km), CONGRESS CENTER (160 m) i UFFIZI GALLERY (1100 m).

Udogodnienia:

Hotel oferuje serwis pokojowy, usługę budzenia, pralnię i sejfy. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: American Express, karta Eurocard/MasterCard, karta Visa i EC. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Włochy

Republika Włoska to kraj leżący w południowej Europie, na Półwyspie Apenińskim. Tu każdy turysta znajdzie coś interesującego dla siebie. Pasjonatów sztuki zachwycą zabytki, których jest tu najwięcej na całym kontynencie, miłośnicy najnowszych trendów w modzie znajdą sklepy znanych kreatorów, amatorów dobrej kuchni ujmie sztuka przyrządzania potraw, a miłośnicy natury będą mogli napawać się wspaniałym krajobrazem, który jest inny w każdym z dwudziestu regionów Italii.

Stolica: Rzym

Powierzchnia kraju: 301 230 km²

Cesarstwo Rzymskie pozostawiło na w spadku prawo, drogi i wiele wspaniałych budowli. Rzymian w V wieku pokonali barbarzyńcy, potem zaczęły wyrastać klasztory jako centra kultury, a Wieczne Miasto zostało stolicą Chrześcijaństwa. Wznoszono kościoły, uniwersytety i powstawały republiki kupieckie. Kto miał pieniądze budował pałace, zamawiał obrazy i rzeźby – Włochy pełne są dziś arcydzieł. W 1864 roku kraj się zjednoczył, a w następnie podzielił na regiony. Bogata północ zachwyca porządkiem i utrzymaniem w dobrym stanie zabytków, a biedniejsze południe zaskakuje zniszczeniami i bałaganem. Obecnie Włochy to również piękne, dobrze zagospodarowane rejony turystyczne u wybrzeży Morza Śródziemnego i Adriatyku.