22 247 27 57

The Ciao Stelio Deluxe Hotel

Cypr | Larnaka | Larnaka

ID hotelu: 11728

The Ciao Stelio Deluxe Hotel znajduje się bezpośrednio na plaży piaszczysta. Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to Larnaca (4 km). Pozostałe miasta: Limassol (55 km), Nicosia (45 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada winda, klimatyzację, lobby, salon i recepcję. W 5-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku i niemiecku. Goście, którzy chcą być mobilni również na urlopie, mogą wypożyczyć samochód. Bezpłatne parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne na plaży. W pobliżu hotelu znajdują się supermarket, sklepy, bary/restauracje, dyskoteka, postój taksówek i przystanek autobusowy. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: St Lazarus Church Yios LáZaros (2 km), Hala Sultan Tekke (6 km), lotnisko LCA (5 km), lotnisko PFO (145 km), Larnaka Salt Lake (1 km) i Phinikoudes Foinikoudes) Beach (3 km). Oferta rozrywkowa hotelu: sala telewizyjna. Hotel posiada parking dla samochodów. The Ciao Stelio Deluxe Hotel dzięki romantycznym atmosferze jest idealnym miejscem na podróż poślubną. Hotel tylko dla dorosłych (18+).

Udogodnienia:

Hotel oferuje kantor, pokojówki, sejfy, usługi prasowania, concierge, serwis pokojowy, usługę budzenia i pralnię. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

Śniadanie w godz. 07:00 - 10:30 : bufet. Goście mogą zjeść posiłek w jednej z 2 restauracji. Drinki można spożywać w barze w recepcji.

Dodatkowe Informacje:

Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Cypr

Niewiele jest krajów, które tak jak Cypr, mogą śledzić własną historię od ponad 10 000 lat. Tak długa historia wyspy zaowocowała bogatą kulturą, której „perełki” można napotkać w wielu miejscach. Wyspa, położona na skrzyżowaniu trzech kontynentów: Azji, Afryki i Europy, zawsze znajdowała się w kręgu zainteresowań wielkich, starożytnych potęg. Dlatego dzisiejszy Cypr to ogromne muzeum pod gołym niebem oraz mozaika kultur i archeologicznych epok. Tu wynurzyła się z piany morskiej Afrodyta – bogini piękna i miłości. Przybysze z sąsiednich krajów zjeżdżali, aby składać jej hołdy i odwiedzać świątynie, które znajdują się na wzgórzach Pafos. Mitologiczne postacie jak piękny Adonis, skrzydlaty goniec Apollo, bóg wina Dionizos i wiele innych, związane są z wyspą, a ich oblicza widnieją na bezcennych mozaikach.

Różnorodność plaż pozwoli na wybór tej najpiękniejszej i ulubionej. Są tutaj jasne, piaszczyste plaże położone przy płytkich, turkusowych zatoczkach jak i skaliste wybrzeża schodzące do głębokich zatok, idealne dla miłośników nurkowania. Długie odcinki plaż zachęcają do kąpieli słonecznych i uprawiania sportów wodnych a ukryte zakątki pozwalają na odpoczynek z dala od gwarnych kurortów.

Kąpiel w ciepłych, błękitnych wodach Morza Śródziemnego, śródziemnomorska kuchnia i międzynarodowe potrawy w niezliczonych restauracjach, smak jednego z najstarszych win świata, zabawa w rytm najnowszych, światowych przebojów lub tradycyjnej greckiej muzyki, odwiedziny w greckich świątyniach i bizantyjskich kościołach, prawdziwa i szczera gościnność wyspiarzy. Wakacje na Cyprze to dużo więcej niż tylko słońce i morze. Wiele do zobaczenia, wiele do zrobienia, wiele radości. Wystarczy wybrać własne tempo.