22 247 27 57

Bella Elena

Grecja | Kreta | Malia

ID hotelu: 11725

Bella Elena w Malia w 3 budynkach, posiada 40 pokoi i na 2 piętrach. Hotel położony jest 1 km od plaży piaszczysta. Dla Państwa komfortu hotel posiada salon i recepcję. W 2-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku i niemiecku. Dzieci mają możliwość zabawy na placu zabaw. Do dyspozycji jest basen ze słodką wodą i brodzikiem. Znajdujący się przy basenie bar oferuje swoim gościom relaks przy drinku. Parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne za opłatą na plaży i bezpłatnie na basenie. W pobliżu hotelu znajdują się bary/restauracje, przystanek autobusowy, informacja turystyczna, centrum miasta, supermarket, postój taksówek i dyskoteka. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: Malia Minoan Palace (5 km) i lotnisko HER (35 km). Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje pralnię, usługę budzenia, pokojówki i usługi prasowania. Dostęp do Internetu w terminalach internetowych. Godziny pracy recepcji: 08:00 - 00:00.

Posiłki:

Śniadanie: kontynentalny. Goście mogą zjeść posiłek w restauracji.

Sport i Rozrywka:

W ramach aktywności hotel oferuje rzutki, tenis stołowy i bilard. Najbliższe pole golfowe położone jest w odległości 15 km.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Visa, American Express i karta Eurocard/MasterCard. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Grecja

Grecja to kraj w południowo-wschodniej części Europy, położony na krańcu Półwyspu Bałkańskiego pomiędzy Europą, Azją Mniejszą i Afryką. W Grecji jest ponad 2000 wysp, które zajmują 19% terytorium kraju. Największe z nich to: Kreta, Eubea, Lesbos, Rodos. Główne archipelagi: Cyklady, Sporady południowe i północne (Morze Egejskie) oraz Wyspy Jońskie (Morze Jońskie).

Kraj ten graniczy z Albanią, Republiką Macedonii i Bułgarią na północy oraz z Turcją na wschodzie. Oblewają go wody Morza Egejskiego od wschodu, Morza Jońskiego od zachodu i Morza Libijskiego od południa. Linia brzegowa Grecji ma długość 14.880 km, granice lądowe to 1228 km, 83% powierzchni kraju zajmują góry i wzniesienia. Najwyższą górą Grecji jest Olimp (2917 m n.p.m.).

Grecja ma najdłuższą linię brzegową w Europie (13 676 km). Ponad 2/3 terytorium kraju zajmują góry. Kanał Koryncki łączący Morze Egejskie z Morzem Jońskim przecina Przesmyk Koryncki, oddzielając tym samym półwysep Peloponez od głównej części Grecji, czyniąc go faktycznie wyspą