22 247 27 57

Villa Mabapa

Włochy | Wenecja I Veneto | Wenecja Lido

ID hotelu: 11715

Villa Mabapa w Venezia Lido w 3 budynkach i posiada 59 pokoi. Dla Państwa komfortu hotel posiada lobby, salę konferencyjną, klimatyzację, winda i recepcję. Mobilność także na urlopie zapewni wypożyczalnia rowerów. Personel mówi po hiszpańsku, francusku, rosyjsku, włosku, niemiecku i angielsku. W pobliżu hotelu znajdują się przystanek autobusowy. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: lotnisko VCE (12 km) i jazda konna (2 km). Oferta rozrywkowa hotelu: sala telewizyjna. Hotel posiada parking dla samochodów. Hotel tylko dla dorosłych.

Udogodnienia:

Hotel oferuje pokojówki, opiekę medyczną, usługi opiekunki, sejfy, usługi prasowania, usługę budzenia, concierge, pralnię i serwis pokojowy. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot.

Posiłki:

Śniadanie: bufet. Goście mogą zjeść posiłek w restauracji. Mały głód można zaspokoić w międzyczasie w barze szybkiej obsługi. Wieczorem odwiedź bar w recepcji.

Sport i Rozrywka:

Najbliższe pole golfowe położone jest w odległości 8 km.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Eurocard/MasterCard, karta Visa, Diners Club, American Express, EC i JCB. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Włochy

Republika Włoska to kraj leżący w południowej Europie, na Półwyspie Apenińskim. Tu każdy turysta znajdzie coś interesującego dla siebie. Pasjonatów sztuki zachwycą zabytki, których jest tu najwięcej na całym kontynencie, miłośnicy najnowszych trendów w modzie znajdą sklepy znanych kreatorów, amatorów dobrej kuchni ujmie sztuka przyrządzania potraw, a miłośnicy natury będą mogli napawać się wspaniałym krajobrazem, który jest inny w każdym z dwudziestu regionów Italii.

Stolica: Rzym

Powierzchnia kraju: 301 230 km²

Cesarstwo Rzymskie pozostawiło na w spadku prawo, drogi i wiele wspaniałych budowli. Rzymian w V wieku pokonali barbarzyńcy, potem zaczęły wyrastać klasztory jako centra kultury, a Wieczne Miasto zostało stolicą Chrześcijaństwa. Wznoszono kościoły, uniwersytety i powstawały republiki kupieckie. Kto miał pieniądze budował pałace, zamawiał obrazy i rzeźby – Włochy pełne są dziś arcydzieł. W 1864 roku kraj się zjednoczył, a w następnie podzielił na regiony. Bogata północ zachwyca porządkiem i utrzymaniem w dobrym stanie zabytków, a biedniejsze południe zaskakuje zniszczeniami i bałaganem. Obecnie Włochy to również piękne, dobrze zagospodarowane rejony turystyczne u wybrzeży Morza Śródziemnego i Adriatyku.