22 247 27 57

Regina Mare

Grecja | Santorini | Imerovigli

ID hotelu: 11714

Regina Mare w Imerovigli posiada 19 pokoi i został odnowiony w 2010 roku. Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to Fira (2 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada recepcję. W 3-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku. Do dyspozycji jest czynny w sezonie basen ze słodką wodą . Goście mogą zrelaksować się przy drinku w barze przy basenie. Bezpłatne parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne na basenie. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: dyskoteka (2 km) i lotnisko JTR (8 km). W pobliżu hotelu znajdują się postój taksówek, centrum miasta, bary/restauracje, przystanek autobusowy, placówka medyczna i supermarket. Hotel posiada parking dla samochodów. Regina Mare zaprasza nowożeńców, gdzie mogą cieszyć się romantyczną lokalizacją i widokami. Hotel tylko dla dorosłych (18+).

Udogodnienia:

Hotel oferuje pralnię, sejfy, concierge, pokojówki, serwis pokojowy, usługi prasowania, usługi opiekunki i usługę budzenia. Godziny pracy recepcji: 08:00 - 23:00.

Posiłki:

Śniadanie w godz. 08:00 - 11:00 : styl amerykański, bufet. Mały głód można zaspokoić w międzyczasie w barze szybkiej obsługi.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Visa, American Express i karta Eurocard/MasterCard. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Grecja

Grecja to kraj w południowo-wschodniej części Europy, położony na krańcu Półwyspu Bałkańskiego pomiędzy Europą, Azją Mniejszą i Afryką. W Grecji jest ponad 2000 wysp, które zajmują 19% terytorium kraju. Największe z nich to: Kreta, Eubea, Lesbos, Rodos. Główne archipelagi: Cyklady, Sporady południowe i północne (Morze Egejskie) oraz Wyspy Jońskie (Morze Jońskie).

Kraj ten graniczy z Albanią, Republiką Macedonii i Bułgarią na północy oraz z Turcją na wschodzie. Oblewają go wody Morza Egejskiego od wschodu, Morza Jońskiego od zachodu i Morza Libijskiego od południa. Linia brzegowa Grecji ma długość 14.880 km, granice lądowe to 1228 km, 83% powierzchni kraju zajmują góry i wzniesienia. Najwyższą górą Grecji jest Olimp (2917 m n.p.m.).

Grecja ma najdłuższą linię brzegową w Europie (13 676 km). Ponad 2/3 terytorium kraju zajmują góry. Kanał Koryncki łączący Morze Egejskie z Morzem Jońskim przecina Przesmyk Koryncki, oddzielając tym samym półwysep Peloponez od głównej części Grecji, czyniąc go faktycznie wyspą