22 247 27 57

Contaratos Beach

Grecja | Paros | Naoussa

ID hotelu: 11711

Contaratos Beach w Naoussa posiada 36 pokoi na 1 piętrze. Hotel położony jest tuż przy plaży piaszczysta. Dla Państwa komfortu hotel posiada recepcję, klimatyzację, lobby i salon. W 1-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku i francusku. Hotel posiada basen. Znajdujący się przy basenie bar oferuje swoim gościom relaks przy drinku. Parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne bezpłatnie na plaży i na basenie. W pobliżu hotelu znajdują się postój taksówek, sklepy, bary/restauracje, dyskoteka, informacja turystyczna i centrum miasta. Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje pokojówki, usługę budzenia, sejfy, usługi opiekunki, serwis pokojowy i pralnię. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot. Godziny pracy recepcji: 08:00 - 23:59.

Sport i Rozrywka:

Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: tenis.

Dodatkowe Informacje:

Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Grecja

Grecja to kraj w południowo-wschodniej części Europy, położony na krańcu Półwyspu Bałkańskiego pomiędzy Europą, Azją Mniejszą i Afryką. W Grecji jest ponad 2000 wysp, które zajmują 19% terytorium kraju. Największe z nich to: Kreta, Eubea, Lesbos, Rodos. Główne archipelagi: Cyklady, Sporady południowe i północne (Morze Egejskie) oraz Wyspy Jońskie (Morze Jońskie).

Kraj ten graniczy z Albanią, Republiką Macedonii i Bułgarią na północy oraz z Turcją na wschodzie. Oblewają go wody Morza Egejskiego od wschodu, Morza Jońskiego od zachodu i Morza Libijskiego od południa. Linia brzegowa Grecji ma długość 14.880 km, granice lądowe to 1228 km, 83% powierzchni kraju zajmują góry i wzniesienia. Najwyższą górą Grecji jest Olimp (2917 m n.p.m.).

Grecja ma najdłuższą linię brzegową w Europie (13 676 km). Ponad 2/3 terytorium kraju zajmują góry. Kanał Koryncki łączący Morze Egejskie z Morzem Jońskim przecina Przesmyk Koryncki, oddzielając tym samym półwysep Peloponez od głównej części Grecji, czyniąc go faktycznie wyspą