22 247 27 57

Lambrinos Suites

Grecja | Kreta | Platanias

ID hotelu: 11702

Witamy Lambrinos Suites w Platanias. Plaża piaszczysta znajduje się w odległości jedynie 300 m od hotelu, a miasto Platanias oddalone jest o 300 m. Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to CHANIA (12 km). Pozostałe miasta: HERAKLION (140 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada recepcję, lobby, klimatyzację i sklepy. Goście, którzy chcą być mobilni również na urlopie, mogą wypożyczyć motocykl, rower i samochód. Personel mówi po angielsku. Do dyspozycji jest basen ze słodką wodą . Znajdujący się przy basenie bar oferuje swoim gościom relaks przy drinku. Parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne za opłatą na plaży i bezpłatnie na basenie. W pobliżu hotelu znajdują się przystanek autobusowy, informacja turystyczna, supermarket, sklepy, postój taksówek i dyskoteka. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: BALOS (30 km), lotnisko CHQ (25 km), CHANIA (12 km), SAMARIA (50 km) i jazda konna (15 km). Oferta rozrywkowa hotelu: sala telewizyjna.

Udogodnienia:

Hotel oferuje opiekę medyczną, usługi opiekunki, pralnię, serwis pokojowy, usługę budzenia, pokojówki i usługi prasowania. Godziny pracy recepcji: 08:00 - 20:00.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Eurocard/MasterCard i karta Visa. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Grecja

Grecja to kraj w południowo-wschodniej części Europy, położony na krańcu Półwyspu Bałkańskiego pomiędzy Europą, Azją Mniejszą i Afryką. W Grecji jest ponad 2000 wysp, które zajmują 19% terytorium kraju. Największe z nich to: Kreta, Eubea, Lesbos, Rodos. Główne archipelagi: Cyklady, Sporady południowe i północne (Morze Egejskie) oraz Wyspy Jońskie (Morze Jońskie).

Kraj ten graniczy z Albanią, Republiką Macedonii i Bułgarią na północy oraz z Turcją na wschodzie. Oblewają go wody Morza Egejskiego od wschodu, Morza Jońskiego od zachodu i Morza Libijskiego od południa. Linia brzegowa Grecji ma długość 14.880 km, granice lądowe to 1228 km, 83% powierzchni kraju zajmują góry i wzniesienia. Najwyższą górą Grecji jest Olimp (2917 m n.p.m.).

Grecja ma najdłuższą linię brzegową w Europie (13 676 km). Ponad 2/3 terytorium kraju zajmują góry. Kanał Koryncki łączący Morze Egejskie z Morzem Jońskim przecina Przesmyk Koryncki, oddzielając tym samym półwysep Peloponez od głównej części Grecji, czyniąc go faktycznie wyspą