22 247 27 57

Zeus Village

Grecja | Kreta | Kato Daratso

ID hotelu: 11701

Zeus Village w Kato Daratso posiada 35 pokoi na 1 piętrze. Plaża piaszczysta znajduje się w odległości jedynie 600 m od hotelu, a miasto Chania oddalone jest o 4 km. Dla Państwa komfortu hotel posiada lobby, klimatyzację i recepcję. W 1-piętrowym hotelu personel mówi po niemiecku i angielsku. Do dyspozycji jest basen. W barze przy basenie można delektować się ożeźwiającymi napojami. Parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne za opłatą na plaży i bezpłatnie na basenie. W pobliżu hotelu znajdują się sklepy, przystanek autobusowy, dyskoteka i supermarket. Odległość od hotelu: lotnisko CHQ (17 km). Oferta rozrywkowa hotelu: sala telewizyjna.

Udogodnienia:

Hotel oferuje kantor, pokojówki, usługę budzenia, usługi prasowania, serwis pokojowy, opiekę medyczną, pralnię i usługi opiekunki. Dostęp do Internetu w terminalach internetowych.

Posiłki:

Śniadanie: bufet. Goście mogą zjeść posiłek w restauracji.

Sport i Rozrywka:

Zeus Village posiada masaże wodne i słoneczny taras.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Visa i karta Eurocard/MasterCard. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Grecja

Grecja to kraj w południowo-wschodniej części Europy, położony na krańcu Półwyspu Bałkańskiego pomiędzy Europą, Azją Mniejszą i Afryką. W Grecji jest ponad 2000 wysp, które zajmują 19% terytorium kraju. Największe z nich to: Kreta, Eubea, Lesbos, Rodos. Główne archipelagi: Cyklady, Sporady południowe i północne (Morze Egejskie) oraz Wyspy Jońskie (Morze Jońskie).

Kraj ten graniczy z Albanią, Republiką Macedonii i Bułgarią na północy oraz z Turcją na wschodzie. Oblewają go wody Morza Egejskiego od wschodu, Morza Jońskiego od zachodu i Morza Libijskiego od południa. Linia brzegowa Grecji ma długość 14.880 km, granice lądowe to 1228 km, 83% powierzchni kraju zajmują góry i wzniesienia. Najwyższą górą Grecji jest Olimp (2917 m n.p.m.).

Grecja ma najdłuższą linię brzegową w Europie (13 676 km). Ponad 2/3 terytorium kraju zajmują góry. Kanał Koryncki łączący Morze Egejskie z Morzem Jońskim przecina Przesmyk Koryncki, oddzielając tym samym półwysep Peloponez od głównej części Grecji, czyniąc go faktycznie wyspą