22 247 27 57

Apollo Apts Chersonissos

Grecja | Kreta | Hersonissos

ID hotelu: 11700

Apollo Apts Chersonissos w Chersonissos posiada 30 pokoi i został odnowiony w 2013 roku. Hotel położony jest 150 m od plaży piaszczysta. Miasta położone najbliżej hotelu to Heraklion (27 km) i Malia (6 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada klimatyzację, recepcję, lobby i winda. W 3-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku. Do dyspozycji jest basen ze słodką wodą . W barze przy basenie dostępne są napoje orzeźwiające. Parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne za opłatą na plaży i bezpłatnie na basenie. W pobliżu hotelu znajdują się dyskoteka, centrum miasta, postój taksówek, informacja turystyczna, bary/restauracje, supermarket i przystanek autobusowy. Odległość od hotelu: lotnisko HER (25 km) i jazda konna (5 km).

Udogodnienia:

Hotel oferuje pokojówki, usługę budzenia i kantor. Godziny pracy recepcji: 08:30 - 23:30.

Posiłki:

Śniadanie: bufet. Goście mogą zjeść posiłek w restauracji.

Sport i Rozrywka:

Aby aktywnie spędzać czas wolny, hotel oferuje tenis stołowy. Najbliższe pole golfowe położone jest w odległości 7 km.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Eurocard/MasterCard, JCB, Diners Club, American Express i karta Visa. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Grecja

Grecja to kraj w południowo-wschodniej części Europy, położony na krańcu Półwyspu Bałkańskiego pomiędzy Europą, Azją Mniejszą i Afryką. W Grecji jest ponad 2000 wysp, które zajmują 19% terytorium kraju. Największe z nich to: Kreta, Eubea, Lesbos, Rodos. Główne archipelagi: Cyklady, Sporady południowe i północne (Morze Egejskie) oraz Wyspy Jońskie (Morze Jońskie).

Kraj ten graniczy z Albanią, Republiką Macedonii i Bułgarią na północy oraz z Turcją na wschodzie. Oblewają go wody Morza Egejskiego od wschodu, Morza Jońskiego od zachodu i Morza Libijskiego od południa. Linia brzegowa Grecji ma długość 14.880 km, granice lądowe to 1228 km, 83% powierzchni kraju zajmują góry i wzniesienia. Najwyższą górą Grecji jest Olimp (2917 m n.p.m.).

Grecja ma najdłuższą linię brzegową w Europie (13 676 km). Ponad 2/3 terytorium kraju zajmują góry. Kanał Koryncki łączący Morze Egejskie z Morzem Jońskim przecina Przesmyk Koryncki, oddzielając tym samym półwysep Peloponez od głównej części Grecji, czyniąc go faktycznie wyspą