22 247 27 57

Elounda Olive Garden Studios

Grecja | Kreta | Elounda

ID hotelu: 11696

Witamy Elounda Olive Garden Studios w Elounda. Miasta położone najbliżej hotelu to Agios Nikolaos (9 km) i Elounda (800 m). Pozostałe miasta: Heraklion (75 km). W 2-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku. Goście, którzy chcą być mobilni również na urlopie, mogą wypożyczyć rower i motocykl. Odległość od hotelu: Spinalonga (800 m), Kritsa (20 km), lotnisko HER (75 km), Knossos (75 km), dyskoteka (800 m) i Lato (15 km). W pobliżu hotelu znajdują się sklepy, informacja turystyczna, przystanek autobusowy, supermarket i postój taksówek.

Udogodnienia:

Hotel oferuje pokojówki, sejfy, kantor i usługi opiekunki. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot i w terminalach internetowych.

Dodatkowe Informacje:

Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Grecja

Grecja to kraj w południowo-wschodniej części Europy, położony na krańcu Półwyspu Bałkańskiego pomiędzy Europą, Azją Mniejszą i Afryką. W Grecji jest ponad 2000 wysp, które zajmują 19% terytorium kraju. Największe z nich to: Kreta, Eubea, Lesbos, Rodos. Główne archipelagi: Cyklady, Sporady południowe i północne (Morze Egejskie) oraz Wyspy Jońskie (Morze Jońskie).

Kraj ten graniczy z Albanią, Republiką Macedonii i Bułgarią na północy oraz z Turcją na wschodzie. Oblewają go wody Morza Egejskiego od wschodu, Morza Jońskiego od zachodu i Morza Libijskiego od południa. Linia brzegowa Grecji ma długość 14.880 km, granice lądowe to 1228 km, 83% powierzchni kraju zajmują góry i wzniesienia. Najwyższą górą Grecji jest Olimp (2917 m n.p.m.).

Grecja ma najdłuższą linię brzegową w Europie (13 676 km). Ponad 2/3 terytorium kraju zajmują góry. Kanał Koryncki łączący Morze Egejskie z Morzem Jońskim przecina Przesmyk Koryncki, oddzielając tym samym półwysep Peloponez od głównej części Grecji, czyniąc go faktycznie wyspą