22 247 27 57

Periscope Hotel

Grecja | Ateny I Attyka | Ateny

ID hotelu: 11692

Periscope Hotel w Athens posiada 22 pokoi i został odnowiony w 2012 roku. Dla Państwa komfortu hotel posiada klimatyzację, lobby, winda i recepcję. W 7-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku. W pobliżu hotelu znajdują się postój taksówek, placówka medyczna, przystanek autobusowy, dworzec kolejowy i sklepy. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: Museum Of Cycladic Arts (500 m), Lycabettus (500 m), jazda konna (12 km), lotnisko ATH (35 km), Benaki Museum (500 m) i Acropolis (2 km).

Udogodnienia:

Hotel oferuje pokojówki, pralnię, serwis pokojowy, usługi prasowania i usługi opiekunki. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot i w sali internetowej. Godziny pracy recepcji: 24h.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Eurocard/MasterCard, American Express i karta Visa. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Grecja

Grecja to kraj w południowo-wschodniej części Europy, położony na krańcu Półwyspu Bałkańskiego pomiędzy Europą, Azją Mniejszą i Afryką. W Grecji jest ponad 2000 wysp, które zajmują 19% terytorium kraju. Największe z nich to: Kreta, Eubea, Lesbos, Rodos. Główne archipelagi: Cyklady, Sporady południowe i północne (Morze Egejskie) oraz Wyspy Jońskie (Morze Jońskie).

Kraj ten graniczy z Albanią, Republiką Macedonii i Bułgarią na północy oraz z Turcją na wschodzie. Oblewają go wody Morza Egejskiego od wschodu, Morza Jońskiego od zachodu i Morza Libijskiego od południa. Linia brzegowa Grecji ma długość 14.880 km, granice lądowe to 1228 km, 83% powierzchni kraju zajmują góry i wzniesienia. Najwyższą górą Grecji jest Olimp (2917 m n.p.m.).

Grecja ma najdłuższą linię brzegową w Europie (13 676 km). Ponad 2/3 terytorium kraju zajmują góry. Kanał Koryncki łączący Morze Egejskie z Morzem Jońskim przecina Przesmyk Koryncki, oddzielając tym samym półwysep Peloponez od głównej części Grecji, czyniąc go faktycznie wyspą