22 247 27 57

Ariadne Beach

Grecja | Kreta | Stalida

ID hotelu: 11675

Ariadne Beach w Stalis posiada 124 pokoi na 2 piętrach. Hotel położony jest tuż przy plaży piaszczysta. Miasta położone najbliżej hotelu to Malia (2 km), Heraklion (28 km) i Chersonissos (6 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada klimatyzację, lobby, salon i recepcję. W 2-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku i niemiecku. Goście, którzy chcą być mobilni również na urlopie, mogą wypożyczyć samochód. Dzieci mają możliwość zabawy na placu zabaw. Hotel posiada czynny w sezonie basen ze słodką wodą oraz oddzielny brodzik. W barze przy basenie dostępne są napoje orzeźwiające. Parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne za opłatą na plaży i na basenie. W pobliżu hotelu znajdują się dyskoteka, supermarket, bary/restauracje, postój taksówek, centrum miasta, sklepy, przystanek autobusowy i informacja turystyczna. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: Malia Palace (4 km), lotnisko HER (28 km), Elounda (50 km), Aquarium (20 km), Knossos Palace (28 km) i jazda konna (6 km). Oferta rozrywkowa hotelu: sala telewizyjna. Hotel posiada parking dla samochodów. Ariadne Beach dzięki romantycznej lokalizacji i widokom jest idealnym miejscem na podróż poślubną.

Udogodnienia:

Hotel oferuje sejfy, kantor i usługę budzenia. Dostęp do Internetu w terminalach internetowych i w sali internetowej. Rodzinny hotel oferuje brodzik, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

Śniadanie w godz. 07:30 - 10:00 : bufet, styl amerykański. Goście mogą zjeść posiłek w restauracji. Wieczorem odwiedź bar w recepcji.

Sport i Rozrywka:

Aby aktywnie spędzać czas wolny, hotel oferuje bilard i tenis stołowy. Miłośnicy golfa znajdą pole golfowe w odległości 8 km.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Visa i karta Eurocard/MasterCard. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Grecja

Grecja to kraj w południowo-wschodniej części Europy, położony na krańcu Półwyspu Bałkańskiego pomiędzy Europą, Azją Mniejszą i Afryką. W Grecji jest ponad 2000 wysp, które zajmują 19% terytorium kraju. Największe z nich to: Kreta, Eubea, Lesbos, Rodos. Główne archipelagi: Cyklady, Sporady południowe i północne (Morze Egejskie) oraz Wyspy Jońskie (Morze Jońskie).

Kraj ten graniczy z Albanią, Republiką Macedonii i Bułgarią na północy oraz z Turcją na wschodzie. Oblewają go wody Morza Egejskiego od wschodu, Morza Jońskiego od zachodu i Morza Libijskiego od południa. Linia brzegowa Grecji ma długość 14.880 km, granice lądowe to 1228 km, 83% powierzchni kraju zajmują góry i wzniesienia. Najwyższą górą Grecji jest Olimp (2917 m n.p.m.).

Grecja ma najdłuższą linię brzegową w Europie (13 676 km). Ponad 2/3 terytorium kraju zajmują góry. Kanał Koryncki łączący Morze Egejskie z Morzem Jońskim przecina Przesmyk Koryncki, oddzielając tym samym półwysep Peloponez od głównej części Grecji, czyniąc go faktycznie wyspą