22 247 27 57

Paloma Garden & Corina Hotel

Grecja | Kreta | Stalida

ID hotelu: 11674

Paloma Garden & Corina Hotel w Stalis posiada 110 pokoi, w 2 budynkach i na 2 piętrach. Plaża piaszczysta znajduje się w odległości jedynie 350 m od hotelu, a miasto Hersonissos oddalone jest o 2 km. Miasta położone najbliżej hotelu to Mallia (2 km) i Heraklion (30 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada klimatyzację, lobby i recepcję. W 2-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku i niemiecku. Mobilność także na urlopie zapewni wypożyczalnia samochodów i motocykli. Dzieci mają możliwość zabawy na placu zabaw. Hotel posiada czynny w sezonie basen ze słodką wodą i brodzik. Znajdujący się przy basenie bar oferuje swoim gościom relaks przy drinku. Parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne za opłatą na plaży i bezpłatnie na basenie. W pobliżu hotelu znajdują się postój taksówek, supermarket, dyskoteka, informacja turystyczna, przystanek autobusowy, bary/restauracje i centrum miasta. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: lotnisko HER (28 km). Oferta rozrywkowa hotelu: sala telewizyjna. Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje usługi opiekunki, pralnię, sejfy, usługi prasowania, kantor i usługę budzenia. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot i w terminalach internetowych. Rodzinny hotel oferuje usługi opiekunki, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt. Godziny pracy recepcji: 07:00 - 23:00.

Posiłki:

Śniadanie w godz. 07:30 - 09:30 : kontynentalny, bufet. Goście mogą zjeść posiłek w restauracji. Mały głód można zaspokoić w międzyczasie w barze szybkiej obsługi. Wieczorem odwiedź bar w recepcji.

Sport i Rozrywka:

W ramach aktywności hotel oferuje tenis stołowy i bilard. Najbliższe pole golfowe położone jest w odległości 9 km. Jeśli chodzi o wellness i zdrowie, hotel oferuje masaże wodne.

Dodatkowe Informacje:

Karty kredytowe nie są akceptowane. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Grecja

Grecja to kraj w południowo-wschodniej części Europy, położony na krańcu Półwyspu Bałkańskiego pomiędzy Europą, Azją Mniejszą i Afryką. W Grecji jest ponad 2000 wysp, które zajmują 19% terytorium kraju. Największe z nich to: Kreta, Eubea, Lesbos, Rodos. Główne archipelagi: Cyklady, Sporady południowe i północne (Morze Egejskie) oraz Wyspy Jońskie (Morze Jońskie).

Kraj ten graniczy z Albanią, Republiką Macedonii i Bułgarią na północy oraz z Turcją na wschodzie. Oblewają go wody Morza Egejskiego od wschodu, Morza Jońskiego od zachodu i Morza Libijskiego od południa. Linia brzegowa Grecji ma długość 14.880 km, granice lądowe to 1228 km, 83% powierzchni kraju zajmują góry i wzniesienia. Najwyższą górą Grecji jest Olimp (2917 m n.p.m.).

Grecja ma najdłuższą linię brzegową w Europie (13 676 km). Ponad 2/3 terytorium kraju zajmują góry. Kanał Koryncki łączący Morze Egejskie z Morzem Jońskim przecina Przesmyk Koryncki, oddzielając tym samym półwysep Peloponez od głównej części Grecji, czyniąc go faktycznie wyspą