22 247 27 57

Olympic II Hotel Apartments

Grecja | Kreta | Rethymnon

ID hotelu: 11673

Olympic II Hotel Apartments w Rethymnon posiada 21 pokoi i został odnowiony w 2010 roku. Dla Państwa komfortu hotel posiada recepcję, lobby, klimatyzację, salon i winda. W 2-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku. Mobilność także na urlopie zapewni wypożyczalnia motocykli i samochodów. Dzieci mają możliwość zabawy na placu zabaw. Do dyspozycji jest basen ze słodką wodą oraz oddzielny brodzik. Parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne za opłatą na plaży i bezpłatnie na basenie. Odległość od hotelu: dyskoteka (1500 m), Old Town Of Rethymnon (1500 m), Fortetsa (2000 m) i lotnisko HER (90 km). W pobliżu hotelu znajdują się sklepy, przystanek autobusowy, placówka medyczna, centrum miasta, supermarket, postój taksówek i bary/restauracje. Oferta rozrywkowa hotelu: sala telewizyjna. Hotel posiada parking dla samochodów. Olympic II Hotel Apartments dzięki romantycznej lokalizacji i widokom i romantycznym atmosferze jest idealnym miejscem na podróż poślubną.

Udogodnienia:

Hotel oferuje usługę budzenia i serwis pokojowy. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot i w sali internetowej. Rodzinny hotel oferuje brodzik, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt. Godziny pracy recepcji: 08:00 - 22:00.

Posiłki:

Śniadanie w godz. 08:00 - 10:00 : bufet. Drinki można spożywać w barze w recepcji.

Sport i Rozrywka:

Aby aktywnie spędzać czas wolny, hotel oferuje bilard.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Eurocard/MasterCard i karta Visa. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Grecja

Grecja to kraj w południowo-wschodniej części Europy, położony na krańcu Półwyspu Bałkańskiego pomiędzy Europą, Azją Mniejszą i Afryką. W Grecji jest ponad 2000 wysp, które zajmują 19% terytorium kraju. Największe z nich to: Kreta, Eubea, Lesbos, Rodos. Główne archipelagi: Cyklady, Sporady południowe i północne (Morze Egejskie) oraz Wyspy Jońskie (Morze Jońskie).

Kraj ten graniczy z Albanią, Republiką Macedonii i Bułgarią na północy oraz z Turcją na wschodzie. Oblewają go wody Morza Egejskiego od wschodu, Morza Jońskiego od zachodu i Morza Libijskiego od południa. Linia brzegowa Grecji ma długość 14.880 km, granice lądowe to 1228 km, 83% powierzchni kraju zajmują góry i wzniesienia. Najwyższą górą Grecji jest Olimp (2917 m n.p.m.).

Grecja ma najdłuższą linię brzegową w Europie (13 676 km). Ponad 2/3 terytorium kraju zajmują góry. Kanał Koryncki łączący Morze Egejskie z Morzem Jońskim przecina Przesmyk Koryncki, oddzielając tym samym półwysep Peloponez od głównej części Grecji, czyniąc go faktycznie wyspą