22 247 27 57

Kaissa Beach

Grecja | Kreta | Gouves

ID hotelu: 11671

Kaissa Beach znajduje się w odległości 100 m od plaży piaszczysta. Miasta położone najbliżej hotelu to Heraklion (18 km), Gouves (500 m) i Chersonissos (10 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada recepcję. W 2-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku i włosku. Do dyspozycji jest czynny w sezonie basen ze słodką wodą . Znajdujący się przy basenie bar oferuje swoim gościom relaks przy drinku. Parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne za opłatą na plaży i bezpłatnie na basenie. W pobliżu hotelu znajdują się przystanek autobusowy, postój taksówek, informacja turystyczna, sklepy, centrum miasta, supermarket i bary/restauracje. Odległość od hotelu: lotnisko HER (15 km), Knossos Palace (18 km), Aquarium (2 km), Lassithi Plateau (45 km), Agios Nikolaos (50 km) i dyskoteka (6 km). Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje sejfy. Dostęp do Internetu w sali internetowej, w terminalach internetowych i bezprzewodowego poprzez hotspot. Godziny pracy recepcji: 08:00 - 21:00.

Posiłki:

Śniadanie w godz. 09:00 - 10:30 : kontynentalny. Goście mogą zjeść posiłek w restauracji.

Sport i Rozrywka:

Aby aktywnie spędzać czas wolny, hotel oferuje bilard. Najbliższe pole golfowe położone jest w odległości 12 km.

Dodatkowe Informacje:

Karty kredytowe nie są akceptowane. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Grecja

Grecja to kraj w południowo-wschodniej części Europy, położony na krańcu Półwyspu Bałkańskiego pomiędzy Europą, Azją Mniejszą i Afryką. W Grecji jest ponad 2000 wysp, które zajmują 19% terytorium kraju. Największe z nich to: Kreta, Eubea, Lesbos, Rodos. Główne archipelagi: Cyklady, Sporady południowe i północne (Morze Egejskie) oraz Wyspy Jońskie (Morze Jońskie).

Kraj ten graniczy z Albanią, Republiką Macedonii i Bułgarią na północy oraz z Turcją na wschodzie. Oblewają go wody Morza Egejskiego od wschodu, Morza Jońskiego od zachodu i Morza Libijskiego od południa. Linia brzegowa Grecji ma długość 14.880 km, granice lądowe to 1228 km, 83% powierzchni kraju zajmują góry i wzniesienia. Najwyższą górą Grecji jest Olimp (2917 m n.p.m.).

Grecja ma najdłuższą linię brzegową w Europie (13 676 km). Ponad 2/3 terytorium kraju zajmują góry. Kanał Koryncki łączący Morze Egejskie z Morzem Jońskim przecina Przesmyk Koryncki, oddzielając tym samym półwysep Peloponez od głównej części Grecji, czyniąc go faktycznie wyspą