22 247 27 57

Mythos Palace

Grecja | Kreta | Georgioupolis

ID hotelu: 11667

Mythos Palace w Georgioupolis posiada 206 pokoi na 2 piętrach. Hotel położony jest 30 m od plaży piaszczysta. Miasta położone najbliżej hotelu to Georgioupolis (3 km) i Rethymno (12 km). Pozostałe miasta: Chania (35 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada lobby, recepcję, salon fryzjerski, sklepy, klimatyzację, salon, mini market i winda. W 2-piętrowym hotelu personel mówi po francusku, rosyjsku, angielsku i niemiecku. Dzieci mają własny program animacji oraz możliwość zabawy na placu zabaw. Do dyspozycji jest czynny w sezonie basen ze słodką wodą oraz oddzielny brodzik. Znajdujący się przy basenie bar oferuje swoim gościom relaks przy drinku. Parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne za opłatą na plaży i bezpłatnie na basenie. W pobliżu hotelu znajdują się dyskoteka, supermarket, informacja turystyczna, przystanek autobusowy, bary/restauracje i postój taksówek. Odległość od hotelu: lotnisko HER (90 km), Rethymno (15 km), sklepy (12 km), lotnisko CHQ (45 km), Arkadi Monastery (27 km), Argyroupolis Springs (7 km) i Kournas Lake (3 km). Oferta rozrywkowa hotelu: sala telewizyjna. Hotel posiada parking dla samochodów. Mythos Palace dzięki romantycznej lokalizacji i widokom jest idealnym miejscem na podróż poślubną.

Udogodnienia:

Hotel oferuje pralnię, sejfy, usługi opiekunki, opiekę medyczną, kantor, usługę budzenia, usługi prasowania i serwis pokojowy. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot, w terminalach internetowych i w sali internetowej. Rodzinny hotel oferuje brodzik, zajęcia animacyjne dla dzieci, usługi opiekunki i klub dziecięcy, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt. Godziny pracy recepcji: 00:00 - 23:59.

Posiłki:

Śniadanie w godz. 07:30 - 10:00 : bufet, styl amerykański. Goście mogą zjeść posiłek w jednej z 2 restauracji. Drinki można spożywać w barze w recepcji.

Sport i Rozrywka:

Mythos Palace posiada jacuzzi, masaże wodne, łaźnię turecką, saunę i hammam. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: tenis, fitness, siatkówka plażowa i aerobik. W ramach aktywności hotel oferuje bilard, tenis stołowy, rzutki i program zajęć animacyjnych. Lokalne firmy oferują sporty wodne takie jak narciarstwo wodne. W zależności od pogody i sezonu jako formę rozrywki oferujemy przedstawienia wieczorne i muzykę na żywo.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Eurocard/MasterCard i karta Visa. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Grecja

Grecja to kraj w południowo-wschodniej części Europy, położony na krańcu Półwyspu Bałkańskiego pomiędzy Europą, Azją Mniejszą i Afryką. W Grecji jest ponad 2000 wysp, które zajmują 19% terytorium kraju. Największe z nich to: Kreta, Eubea, Lesbos, Rodos. Główne archipelagi: Cyklady, Sporady południowe i północne (Morze Egejskie) oraz Wyspy Jońskie (Morze Jońskie).

Kraj ten graniczy z Albanią, Republiką Macedonii i Bułgarią na północy oraz z Turcją na wschodzie. Oblewają go wody Morza Egejskiego od wschodu, Morza Jońskiego od zachodu i Morza Libijskiego od południa. Linia brzegowa Grecji ma długość 14.880 km, granice lądowe to 1228 km, 83% powierzchni kraju zajmują góry i wzniesienia. Najwyższą górą Grecji jest Olimp (2917 m n.p.m.).

Grecja ma najdłuższą linię brzegową w Europie (13 676 km). Ponad 2/3 terytorium kraju zajmują góry. Kanał Koryncki łączący Morze Egejskie z Morzem Jońskim przecina Przesmyk Koryncki, oddzielając tym samym półwysep Peloponez od głównej części Grecji, czyniąc go faktycznie wyspą