22 247 27 57

Boutique Resort Castello

Grecja | Kreta | Sissi

ID hotelu: 11662

Boutique Resort Castello znajduje się w odległości 300 m od plaży piaszczysta. Miasta położone najbliżej hotelu to MALIA (8 km) i SISSI (100 m). Dla Państwa komfortu hotel posiada salon, salon fryzjerski, lobby, winda, klimatyzację, salę konferencyjną i recepcję. W 4-piętrowym hotelu personel mówi po niemiecku, angielsku i francusku. Goście, którzy chcą być mobilni również na urlopie, mogą wypożyczyć samochód, motocykl i rower. Hotel posiada basen ze słodką wodą i brodzik. W barze przy basenie można delektować się ożeźwiającymi napojami. Parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne za opłatą na plaży i bezpłatnie na basenie. W pobliżu hotelu znajdują się bary/restauracje, przystanek autobusowy, centrum miasta, supermarket i postój taksówek. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: dyskoteka (8 km), lotnisko HER (43 km) i informacja turystyczna (8 km). Oferta rozrywkowa hotelu: sala telewizyjna. Hotel posiada garaż dla samochodów. Hotel tylko dla dorosłych.

Udogodnienia:

Hotel oferuje pralnię, usługi opiekunki, opiekę medyczną, serwis pokojowy, usługi prasowania i usługę budzenia. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot. Rodzinny hotel oferuje usługi opiekunki i klub dziecięcy, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

Śniadanie w godz. 07:00 - 10:00 : bufet. Goście mogą zjeść posiłek w jednej z 2 restauracji. Wieczorem odwiedź bar w recepcji.

Sport i Rozrywka:

Boutique Resort Castello posiada saunę, spa, łaźnię turecką, masaże wodne i jacuzzi. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: fitness. W zależności od pogody i sezonu jako formę rozrywki oferujemy przedstawienia wieczorne.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: American Express, karta Visa, karta Eurocard/MasterCard i Diners Club. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Grecja

Grecja to kraj w południowo-wschodniej części Europy, położony na krańcu Półwyspu Bałkańskiego pomiędzy Europą, Azją Mniejszą i Afryką. W Grecji jest ponad 2000 wysp, które zajmują 19% terytorium kraju. Największe z nich to: Kreta, Eubea, Lesbos, Rodos. Główne archipelagi: Cyklady, Sporady południowe i północne (Morze Egejskie) oraz Wyspy Jońskie (Morze Jońskie).

Kraj ten graniczy z Albanią, Republiką Macedonii i Bułgarią na północy oraz z Turcją na wschodzie. Oblewają go wody Morza Egejskiego od wschodu, Morza Jońskiego od zachodu i Morza Libijskiego od południa. Linia brzegowa Grecji ma długość 14.880 km, granice lądowe to 1228 km, 83% powierzchni kraju zajmują góry i wzniesienia. Najwyższą górą Grecji jest Olimp (2917 m n.p.m.).

Grecja ma najdłuższą linię brzegową w Europie (13 676 km). Ponad 2/3 terytorium kraju zajmują góry. Kanał Koryncki łączący Morze Egejskie z Morzem Jońskim przecina Przesmyk Koryncki, oddzielając tym samym półwysep Peloponez od głównej części Grecji, czyniąc go faktycznie wyspą