22 247 27 57

Santa Marina Agios Nikolaos

Grecja | Kreta | Agios Nikolaos

ID hotelu: 11661

Santa Marina Agios Nikolaos w Agios Nikolaos posiada 126 pokoi na 4 piętrach. Hotel położony jest 50 m od plaży piaszczysta. Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to Agios Nikolaos (10 m). Dla Państwa komfortu hotel posiada lobby, recepcję i winda. W 4-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku, rosyjsku i niemiecku. Mobilność również na urlopie jest zapewniona dzięki wypożyczalni motocykli, samochodów i rowerów. Hotel posiada basen. Płatne parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne na plaży. W pobliżu hotelu znajdują się placówka medyczna, dyskoteka, bary/restauracje, supermarket i przystanek autobusowy. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: lotnisko HER (60 km). Oferta rozrywkowa hotelu: sala telewizyjna. Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje serwis pokojowy, sejfy, usługi opiekunki i usługę budzenia. Dostęp do Internetu w terminalach internetowych i bezprzewodowego poprzez hotspot. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

Śniadanie w godz. 07:30 - 10:00 : bufet. Goście mogą zjeść posiłek w restauracji.

Sport i Rozrywka:

Aby aktywnie spędzać czas wolny, hotel oferuje bilard.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Eurocard/MasterCard i karta Visa. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Grecja

Grecja to kraj w południowo-wschodniej części Europy, położony na krańcu Półwyspu Bałkańskiego pomiędzy Europą, Azją Mniejszą i Afryką. W Grecji jest ponad 2000 wysp, które zajmują 19% terytorium kraju. Największe z nich to: Kreta, Eubea, Lesbos, Rodos. Główne archipelagi: Cyklady, Sporady południowe i północne (Morze Egejskie) oraz Wyspy Jońskie (Morze Jońskie).

Kraj ten graniczy z Albanią, Republiką Macedonii i Bułgarią na północy oraz z Turcją na wschodzie. Oblewają go wody Morza Egejskiego od wschodu, Morza Jońskiego od zachodu i Morza Libijskiego od południa. Linia brzegowa Grecji ma długość 14.880 km, granice lądowe to 1228 km, 83% powierzchni kraju zajmują góry i wzniesienia. Najwyższą górą Grecji jest Olimp (2917 m n.p.m.).

Grecja ma najdłuższą linię brzegową w Europie (13 676 km). Ponad 2/3 terytorium kraju zajmują góry. Kanał Koryncki łączący Morze Egejskie z Morzem Jońskim przecina Przesmyk Koryncki, oddzielając tym samym półwysep Peloponez od głównej części Grecji, czyniąc go faktycznie wyspą