801 022 344
22 247 27 57

Athina Aparthotel

Grecja | Kreta | Bali

ID hotelu: 11660

Athina Aparthotel w Bali na 5 piętrach, posiada 35 pokoi i w 2 budynkach. Hotel położony jest 70 m od plaży piaszczysta. Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to Rethymnon (32). Pozostałe miasta: Heraklion (45 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada recepcję i klimatyzację. W 5-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku i niemiecku. Do dyspozycji jest basen ze słodką wodą . W barze przy basenie dostępne są napoje orzeźwiające. Parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne za opłatą na plaży i bezpłatnie na basenie. W pobliżu hotelu znajdują się centrum miasta, supermarket, przystanek autobusowy, dyskoteka i bary/restauracje. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: lotnisko HER (45 km). Oferta rozrywkowa hotelu: sala telewizyjna. Hotel posiada parking dla samochodów.

Udogodnienia:

Hotel oferuje kantor. Godziny pracy recepcji: 07:00 - 00:00.

Posiłki:

Śniadanie w godz. 08:00 - 10:00 : bufet. Mały głód można zaspokoić w międzyczasie w barze szybkiej obsługi.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Eurocard/MasterCard i karta Visa. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Grecja

Grecja to kraj w południowo-wschodniej części Europy, położony na krańcu Półwyspu Bałkańskiego pomiędzy Europą, Azją Mniejszą i Afryką. W Grecji jest ponad 2000 wysp, które zajmują 19% terytorium kraju. Największe z nich to: Kreta, Eubea, Lesbos, Rodos. Główne archipelagi: Cyklady, Sporady południowe i północne (Morze Egejskie) oraz Wyspy Jońskie (Morze Jońskie).

Kraj ten graniczy z Albanią, Republiką Macedonii i Bułgarią na północy oraz z Turcją na wschodzie. Oblewają go wody Morza Egejskiego od wschodu, Morza Jońskiego od zachodu i Morza Libijskiego od południa. Linia brzegowa Grecji ma długość 14.880 km, granice lądowe to 1228 km, 83% powierzchni kraju zajmują góry i wzniesienia. Najwyższą górą Grecji jest Olimp (2917 m n.p.m.).

Grecja ma najdłuższą linię brzegową w Europie (13 676 km). Ponad 2/3 terytorium kraju zajmują góry. Kanał Koryncki łączący Morze Egejskie z Morzem Jońskim przecina Przesmyk Koryncki, oddzielając tym samym półwysep Peloponez od głównej części Grecji, czyniąc go faktycznie wyspą