22 247 27 57

Petronikolis Trad. Houses

Grecja | Kreta | Houdetsi

ID hotelu: 11659

Petronikolis Trad. Houses w Houdetsi posiada 4 pokoi na 2 piętrach. Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to Heraklion (22 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada lobby. W 2-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku. Dzieci mają możliwość zabawy na placu zabaw. Do dyspozycji jest basen ze słodką wodą . Goście mogą zrelaksować się przy drinku w barze przy basenie. Odległość od hotelu: lotnisko HER (25 km). W pobliżu hotelu znajdują się supermarket i centrum miasta. Oferta rozrywkowa hotelu: sala telewizyjna.

Udogodnienia:

Hotel oferuje usługę budzenia. Godziny pracy recepcji: 08:00 - 22:00.

Posiłki:

Śniadanie: bufet. Goście mogą zjeść posiłek w restauracji.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Grecja

Grecja to kraj w południowo-wschodniej części Europy, położony na krańcu Półwyspu Bałkańskiego pomiędzy Europą, Azją Mniejszą i Afryką. W Grecji jest ponad 2000 wysp, które zajmują 19% terytorium kraju. Największe z nich to: Kreta, Eubea, Lesbos, Rodos. Główne archipelagi: Cyklady, Sporady południowe i północne (Morze Egejskie) oraz Wyspy Jońskie (Morze Jońskie).

Kraj ten graniczy z Albanią, Republiką Macedonii i Bułgarią na północy oraz z Turcją na wschodzie. Oblewają go wody Morza Egejskiego od wschodu, Morza Jońskiego od zachodu i Morza Libijskiego od południa. Linia brzegowa Grecji ma długość 14.880 km, granice lądowe to 1228 km, 83% powierzchni kraju zajmują góry i wzniesienia. Najwyższą górą Grecji jest Olimp (2917 m n.p.m.).

Grecja ma najdłuższą linię brzegową w Europie (13 676 km). Ponad 2/3 terytorium kraju zajmują góry. Kanał Koryncki łączący Morze Egejskie z Morzem Jońskim przecina Przesmyk Koryncki, oddzielając tym samym półwysep Peloponez od głównej części Grecji, czyniąc go faktycznie wyspą