22 247 27 57

Albatros Hotel

Grecja | Kreta | Hersonissos

ID hotelu: 11658

Albatros Hotel w Chersonissos posiada 207 pokoi, na 4 piętrach i w 3 budynkach. Hotel położony jest 30 m od plaży piaszczysta. Miasta położone najbliżej hotelu to Heraklion (25 km) i Hersonissos (400 m). Dla Państwa komfortu hotel posiada klimatyzację, salon fryzjerski, salę konferencyjną, recepcję, mini market, winda i lobby. W 4-piętrowym hotelu personel mówi po francusku, niemiecku, włosku i angielsku. Goście, którzy chcą być mobilni również na urlopie, mogą wypożyczyć motocykl, samochód i rower. Dzieci mają możliwość zabawy na placu zabaw. Do dyspozycji są 2 baseny ze słodką wodą i brodzikiem. Goście mogą zrelaksować się przy drinku w barze przy basenie. Bezpłatne parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne na basenie. W pobliżu hotelu znajdują się przystanek autobusowy, centrum miasta, sklepy, dyskoteka, informacja turystyczna, postój taksówek i bary/restauracje. Odległość od hotelu: lotnisko HER (27 km), Water Park (2 km) i Crete Aquarium (15 km).

Udogodnienia:

Hotel oferuje serwis pokojowy, sejfy, pralnię, kantor, opiekę medyczną, usługę budzenia i usługi prasowania. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot i w terminalach internetowych. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki:

Śniadanie w godz. 07:30 - 10:00 : styl amerykański. Goście mogą zjeść posiłek w jednej z 2 restauracji. Mały głód można zaspokoić w międzyczasie w barze szybkiej obsługi. Wieczorem odwiedź bar w recepcji.

Sport i Rozrywka:

Albatros Hotel posiada saunę i masaże wodne. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: aerobik i fitness. W ramach aktywności hotel oferuje tenis stołowy i bilard. Miłośnicy golfa znajdą pole golfowe w odległości 8 km. W zależności od pogody i sezonu jako formę rozrywki oferujemy przedstawienia wieczorne.

Dodatkowe Informacje:

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Eurocard/MasterCard i karta Visa. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Inne konfiguracje

           
2
2
Szukaj
2. Wybierz ofertę z listy
PokójWyżywienieCena / os.
Zdjęcia i filmy
Brak opinii

Grecja

Grecja to kraj w południowo-wschodniej części Europy, położony na krańcu Półwyspu Bałkańskiego pomiędzy Europą, Azją Mniejszą i Afryką. W Grecji jest ponad 2000 wysp, które zajmują 19% terytorium kraju. Największe z nich to: Kreta, Eubea, Lesbos, Rodos. Główne archipelagi: Cyklady, Sporady południowe i północne (Morze Egejskie) oraz Wyspy Jońskie (Morze Jońskie).

Kraj ten graniczy z Albanią, Republiką Macedonii i Bułgarią na północy oraz z Turcją na wschodzie. Oblewają go wody Morza Egejskiego od wschodu, Morza Jońskiego od zachodu i Morza Libijskiego od południa. Linia brzegowa Grecji ma długość 14.880 km, granice lądowe to 1228 km, 83% powierzchni kraju zajmują góry i wzniesienia. Najwyższą górą Grecji jest Olimp (2917 m n.p.m.).

Grecja ma najdłuższą linię brzegową w Europie (13 676 km). Ponad 2/3 terytorium kraju zajmują góry. Kanał Koryncki łączący Morze Egejskie z Morzem Jońskim przecina Przesmyk Koryncki, oddzielając tym samym półwysep Peloponez od głównej części Grecji, czyniąc go faktycznie wyspą